Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 13 z 32 PrvníPrvní ... 3111213141523 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 181 až 195 z 479

Téma: HP iPAQ 210 Enterprise

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Zeptám se čistě na názor. Je lepší kožené pouzdro flip-type nebo book-type (odklápění nahoru nebo do strany)?
    Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Odklápění do strany mám akorát na kalkulačce, ale tak nějak mi přijde, že nahoru to nejméně překáží.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od brody
    hmmm, lokilizace potesi:-) sice budu instalovat jen malou, ale i tak:-) Na mem stroji se objevil prvni problem. Zjevil se vadny subpixel, sviti porad modre :-( Obcas problikava do normalni barvy, ale v konecem dusledku zustane zase modry... Doufam, ze by to mohlo do par dnu zmizet, jako u kolegy, co uz to tu taky psal. Kdyz ne, tak asi bude muset jit na vraceni bez udani duvodu... skoda...
    Mě svítí červeně. Vrácení bez udání důvodu nevzali (Czechcomp), protože jsem otevřel přiložené CD -> porušený obal... hold celkem pech.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Tak to koukám, že jsem měl asi kliku. Reklamovat to asi nepůjde, když jeden bod není závada, co? :-(

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Drolan
    Citace Původně odesláno od brody
    hmmm, lokilizace potesi:-) sice budu instalovat jen malou, ale i tak:-) Na mem stroji se objevil prvni problem. Zjevil se vadny subpixel, sviti porad modre :-( Obcas problikava do normalni barvy, ale v konecem dusledku zustane zase modry... Doufam, ze by to mohlo do par dnu zmizet, jako u kolegy, co uz to tu taky psal. Kdyz ne, tak asi bude muset jit na vraceni bez udani duvodu... skoda...
    Mě svítí červeně. Vrácení bez udání důvodu nevzali (Czechcomp), protože jsem otevřel přiložené CD -> porušený obal... hold celkem pech.
    Dneska mi to v mironetu prijali s tim, ze do ctrnacti dnu se mi ozvou, jestli mi vrati penize. Ze to prozkouma technik. Ale rekli mi, ze i kdyz to uznaji a penize mi vrati, tak si strhnou 10% z ceny... Tak uvidim, co se mi vrati... Ale ten technik se tam s tim moc nemazlil, tak doufam, ze kdyz mi to neuznaji a vrati ipaqa, tak ze tam to zachazeni ve zdravi prezije...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

tohle je zpráva z Czechcompu na můj dotaz ohledně reklamace na vadné pixely:
    09:39 (25. 02. 2008), Michal CC Nytra
    Dobrý den,
    pokud je to celý pixel, tak musí být 2. Pokud subpixel tak 7.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

A 7 subpixelů je sakra hodně na tak malou plochu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Reklamace vadnych bodu se resi podle velikosti displeje, ale i podle rozliseni. Kdybys mel QVGA rozliseni, byl by to pouze jeden pixel nebo 2 subpixely.
    Bohuzel ma VGA displej moc velky VGA rozliseni))
    Spis me udivuje, ze zrovna HP nedalo garanci vadnych bodu - tohle bych cekal spis od Aceru nez od HP...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Mam 2 dny ipaq 214 a chtel jsem se zeptat ostatnich vlastniku zarizeni, jestli maji take problemy s tim, ze je dotykova vrstva podstatne mene citliva... Mel jsem ipaq 4700 se super citlivym displejem a je to jako nebe a dudy :-(

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Slabší citlivost je standardní chování, časem se to zlepšuje.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od xtonda
    Slabší citlivost je standardní chování, časem se to zlepšuje.
    A jak dlouho ipaqa mas? Me to celkem otravuje zivot. Uprostrd displeje temer nereaguje :-(

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

tři týdny, je to tužší, ale že by uprostřed téměř nereagoval bych zase neřekl.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Me to pripada, jako kdyby na nem uz byla nejaka ochranna folie. Takhle matny a tuhy displej u predchozich ipaqu nebyval...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

Ma tady jeste nekdo podobnou zkusenost s tuhosti displeje na novem HP 214?

Predem diky za reakce

Nováček
    Registrace
    May 2006

Slbasi citlivost na doteky je u tohoto typu normalni. Ale rekl bych, ze to neni nic hrozneho. Horsi je to po krajich displeje, kde se musi trochu vice pritlacit. Ale asi to bylo i folii, mel sem tam tu nejlevnejsi ze sunnysoftu na hx4700 a ta byla fakt hrozna. Tu opravdu nedoporucuju. Des a bida. Ale kdyz sem ji sundal, tak sla citlivost o 100% nahoru a myslim, ze byla celkem standardni. Je ale pravda, ze na hx4700 i na 2210 to bylo lehci...

Strana 13 z 32 PrvníPrvní ... 3111213141523 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HP 214 enterprise a bluetoth GPS modul
    Od fiv v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-06-2009, 22:19
  2. iPAQ 214 Enterprise a mazání kontaktů
    Od cobra7 v sekci iPAQ 2xx
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-01-2009, 12:10
  3. Reakcí: 13