Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 63

Téma: problém s kamerou po update

Nováček
    Registrace
    May 2007

Citace Původně odesláno od Rom4n
    tak uz to slo, odpoved je:
    Dobry den,
    bohuzel neni mozno provest prechod na nizsi verzi. To lze provest pouze v servise. Bohuzel neni uprasneno datum vyjiti noveho firmwaru nebo updatu.
    Mate moznost zarizeni reklamovat, vyplnte prosim formular na http://rma.asus.de/rma_cz

ales11: co s tim?? vyzkousime hard nebo budem cekat vyrizeni reklamace?... prijde mi to divny, kdyz to na petkach slo.. ty jsi to mel predpokladam před update taky ok...
    tak hard uz byl a je to stejny tedka delam tu romku prehraju ji a uvidime ale asi bych pockal az vyjde firmware tak potom bych to řešil ..WM5 bylo vše OK WM6 tam je to taky OK ale fotak ne..
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

skoda. mame holt pech. kdybys zkousel preupgrade-ovat, urco dej vedet,jak jsi dopadl. mam obavu,nez vyjde soft,aby nezkoncila zaruka... chjo,proc něco musí selhat na ukor dobryho.. zuzkys zas nevydrzi GPSka

Nováček
    Registrace
    May 2007

skoda. mame holt pech. kdybys zkousel preupgrade-ovat, urco dej vedet,jak jsi dopadl. mam obavu,nez vyjde soft,aby nezkoncila zaruka... chjo,proc něco musí selhat na ukor dobryho.. zuzkys zas nevydrzi GPSka
    tak je to furt stejny možna trochu lepsi ale to se pozna až časem

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

tze o dalsim "upgrade" je to porat stejne? to je des bes. Kde teda muze bejt chyba, kdyz ostatnim tojede krasne? Kdepak asi soudruzi udelali chybu. Moc se mi to nechce davat na reklamaci, ale zas se osidit o peknou kvalitku, kdyz mam moznost je taky blbost... Jednou jsme si to zaplatili... (ikdyz upgrade byl dobrovolny). Ale jsem toho nazoru-kdyz uz konecne vydaj neco, co je LEGALNE A PRIMO OD VYROBCE(!), tak to ma FUNGOVAT

Nováček
    Registrace
    May 2007

tze o dalsim "upgrade" je to porat stejne? to je des bes. Kde teda muze bejt chyba, kdyz ostatnim tojede krasne? Kdepak asi soudruzi udelali chybu. Moc se mi to nechce davat na reklamaci, ale zas se osidit o peknou kvalitku, kdyz mam moznost je taky blbost... Jednou jsme si to zaplatili... (ikdyz upgrade byl dobrovolny). Ale jsem toho nazoru-kdyz uz konecne vydaj neco, co je LEGALNE A PRIMO OD VYROBCE(!), tak to ma FUNGOVAT
    no četl jsem tady na forum že když to přepneš na přítmí tak by to melo byt ok mě to pomohlo takže je chyba wm6 musime počkat ..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

přítmí mi to taky dělá. A když to necháš na ten režim, tak pak budeš mít špatně vyvážené barvy třeba při slunci a tak

Nováček
    Registrace
    May 2007

přítmí mi to taky dělá. A když to necháš na ten režim, tak pak budeš mít špatně vyvážené barvy třeba při slunci a tak
    to mas pravdu zatim nevim leda počkat co bude dalšiho ja to potom otestuju a dam vedet..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

ale je divn ze Tobe z asusu psali, ze update bude a me o tom nic nerikali. Nezbejva, nez doufat

Nováček
    Registrace
    May 2007

ale je divn ze Tobe z asusu psali, ze update bude a me o tom nic nerikali. Nezbejva, nez doufat
    konec koncu to pozname do dvou měsicu jestli něco vyjde nebo ne..ja zitra otestuju video a když tak pošlu jak to dopadne ..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

dobre. tak te pasuju na prukopnika :-) :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

tak se podarilo nahrat vsechny mouchy najednou... zde to je ( a zajima me, jestli ten zvuk je ravdu s prodlevou nebo mam blbej prohlizec.. je to krasne videt na paralyzeru)
    Připojené soubory Připojené soubory

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Zdar. Mam podobny problem s videom ako je popisane v prispevkoch vyssie. Prisiel som na to, ze tento problem mi vznikol az po druhom flashe (cize wm6 na wm6). Po prvom flashe vsetko fungovalo, po druhom flashe vznikol dany problem (flashoval som verziu FUU_V4717_CSY_CS00_EXT_V130_3th na FUU_V4717_CSY_CS00_EXT_V130_4th).

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Preflashoval som naspet na FUU_V4717_CSY_CS00_EXT_V130_3rd - stiahnuta z EUROPE a kamera mi prestala blbnut.
    Skuste mozno to pomoze aj Vam (mozno pomohlo aj to ze som dnes PDA preflashoval asi tak 10 krat).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

a je ta verze v češtině??? Jinak díky moc, když bude čas,asi to vyzkouším

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Tak, po dlhsom case drobne doplnenie.

Po urcitom case mi kamera zas zacala blbnut a nepomohol ani Hard reset, tak som opet preflesooval na FUU_V4717_CSY_CS00_EXT_V130_4th. Zatial mi kamera ide OK.

Na zaklade informacii z asus, pri pouziti kamery je potrebne mat minimalne 20MB volnej pamate.

Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 23-12-2009, 22:01
  2. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 09-06-2008, 13:52
  3. Problém po update rom
    Od janzak v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-05-2008, 17:21
  4. HELP! - problém při update ROM na 2.10