Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 24

Téma: Mio A701 a internet přes PC - návod

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Nedávno jsem se trápil s tímto problémem a dohledat o tomto informace mi zabralo dost času, tak jsem obětoval času ještě jednou tolik a pokusil se, pro ušetření času ostatním, sepsat postup jak na to (implicitně pro ActiveSync 4.2 EN)...

Internet přes USB:
    -----------------------

-spustit instalaci ActiveSync z přiloženého CD a postupovat podle pokynů...
    -připojit Mio USB kabelem k PC a nechat dokončit inicializaci...

-v programu ve File -> Connection Settings stačí mít zatrhnuto "Allow USB..." a v položce "This computer is connected to:" nastaveno "Automatic" nebo "The Internet"

-pokud by se nepodařilo spojení navázat, tak buď znovu odpojit a připojit Mio nebo při rozpoznávání PDA (po automatické akci programu nebo po zmáčknutí "Connect..." v "Connection Settings") spustit v Miu také program ActiveSync

-pro zamezení zobrazování chybové hlášky, že se nelze z Mia připojit na internet je nutné v registrech (Start -> Spustit -> regedit) na adrese [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows CE Services] vytvořit dword hodnotu s názvem "AllowLSP"

Internet přes BlueTooth:
    ------------------------------

-spustit v PC program ActiveSync a v "Connection Settings" povolit připojování na port a zadat jeden z prvních portů (ten správný se zřejmě liší PC od PC a BT od BT) - u mě je to COM7 (při COM6 se mi zobrazuje na výběr jen Serial Port)

-v Miu v Nastavení -> Připojení -> Bluetooth -> Zařízení - nastavit "Nové partnerství"... po nalezení zadat na obou zařízeních stejný PIN (který už později nebude vyžadován) ...v následující tabulce služeb zařízení musí být k zaškrtnutí volba "ActiveSync", tu vybrat a uložit, BT spojení už je nyní funkční... (při potížích zkusit vybrat jiný port a případně nechat vyhledat port automaticky pomocí tlačítka "Connect..." + zároveň pokaždé aktualizovat v Miu tabulku služeb nabízených PC)

-pro následné připojení stačí v Miu spustit program ActiveSync a v nabídce vybrat "Připojení pomocí Bluetooth"

A o tom samém a možná pro někoho srozumiltelněji se píše i na mobilmanii: ...USB ...BlueTooth
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Ahoj,
    At dam jakykoliv port nikde mi to nenabizi ActiveSync, jen Serial port.
    Co s tim?

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Opravdu to chce postupovat podle toho / těch návodů a musíš se k tomu dopracovat... třeba si něco přehlídnul...

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Ja uz na to byl kratkej, tak se k mymu pc pripojil kamos, co se zivy IT a po hodine to vzdal Anglicky sice jen koukam, navic mam mio v cestine, ale myslim, ze jsem navod pochopil dobre Fnuk

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Předpokládám, že ho máš chvilku, tak jako já... takže máme to samý zařízení s tím samým ActiveSync a ve stejný mateřštině a já jsem před napsáním toho vejš, ten postup zkoušel se všema možnýma obměnama několikrát a při postupu krok po kroku podle těch řádků to musí jít ...napadá mě, že třeba po změně portu (mě to vždy šlo jen s COM7) neauktualizuješt tu tabulku služeb v Miu :?: samozřejmě je třeba taky zkusit všechno nastavený v BT v Miu vymazat a začít od podlahy znovu...

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Zacal jsem zkouset vsechny porty a zkoncil jsem na COM4... najednou se objevilo Activesync a uz to jde.
    A mio mam 14 dni

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Tak to mám radost, že to k něčemu bylo ...návod jsem poupravil - já myslel, že je to ve všech PC s těma COM totožný ops: ...a s dobou jsem se taky trefil - já ho mám asi 10 dní

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Nevim, jestli je to pameti nebo BT. Nektere stranky mi to neotvira a hlasi, ze nejsem pripojenej. Pichnu se na kabel a je to OK :?

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

To by mohlo být vzdáleností od PC :?: ...i když mě to samý dělá, ale možná už ne, zase přes USB ...ale po řešení jsem nepátral - přes BT je to v nejlepším pořádku

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Tak konečně návod, podle kterého jsem se připojil! Dík

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Tak synchronizace se mi podařila navázat bohužel se nenačítaj stránky v prohlížeči
    stále mi to píše "spojení nelze navázat...spojení bylo přerušeno" přitom ActiveSync je aktivní
    v PDA v nastavení Bluetooth - COM porty mam nastaveno příchozí port(COM0)
    a odchozí port(COM8) nic jinýho tam totiž ani nejde nastavit

jesti náhodou někdo měl podobnej problem a vyřešil ho pleas o nápovědu
    už se stim morduju 3hodiny a nic...

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Nevím co chceš připojit,jestli MIO přes počítač,nebo počítač přes MIO.Já jsem akorát rozchodil internet v MIU.Podívej se tady http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=16745&dd=0&fi=10.Tam je to popsané.
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

díky za nasměrování...už můžu brouzdat po netu přez PDA spojení Bluetooth
    pomohlo přidání tohoto klíče do registu v PC
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows CE Services]
    "AllowLSP"=dword:00000000

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od Venton
    díky za nasměrování...už můžu brouzdat po netu přez PDA spojení Bluetooth
    pomohlo přidání tohoto klíče do registu v PC
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows CE Services]
    "AllowLSP"=dword:00000000
    Hele promiň, ale nejsi ty jetel ? Tohleto je napsaný i v prvním postu... stačí jenom spojovat písmenka v slova a ty zase ve věty a bylo by po problému hned... :sarcastic:

...a navíc jsou tam úplně dole ještě další dva odkazy, ketrý by ti s tim tvým probémem pomohly taktéž... a já bláhovej si myslel, že jsem to popsal tak, aby to pochopil každej, chjo... (nemoh jsem si prostě odpustit reakci, protože jsem fakt zakroutil hlavou, když jsem zjistil, co že ti to pomohlo vyřešit)

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Je to jedno jak to udělal.Hlavně,že mu to jede.Nikdo učený z nebe nespad.Před rokem byli z toho všichni taky vedle sebe.Společnýma silama se nakonec zvládlo všechno.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Návod: jak nakupovat na eBay a platit přes PayPal
    Od Zdenek Malinsky v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 11-07-2008, 16:22
  2. Mio A701 a připojení přes BT a GPRS
    Od manlpuoz v sekci Mio
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 09-08-2007, 17:39
  3. Mio A701 a internet
    Od mami169_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-09-2006, 20:24
  4. Internet přes BT z PC
    Od ali-c v sekci Zbývající zařízení Asus