Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ovládání PDA přes mobil

mi38k (205)|5.9.2007 13:20
Zdravím,
zajímalo by mě, zda neexistuje nějaký soft, se kterým bych mohl ovládat PDA přes mobil. Jde mi o to, abych mohl mít PDA s puštěnými mp3 někde v batohu a přes bluetooth bych ho ovládal přes mobil.
draceksoptik_ce4you (91)|5.9.2007 13:27
[QUOTE="mi38k"]Zdravím,
zajímalo by mě, zda neexistuje nějaký soft, se kterým bych mohl ovládat PDA přes mobil. Jde mi o to, abych mohl mít PDA s puštěnými mp3 někde v batohu a přes bluetooth bych ho ovládal přes mobil.[/QUOTE]

Toto by me take zajimalo. Hledam take toto reseni. Nekdo mi nabidl odkaz na aplikaci BTARouter a me se nepodarilo rozchodit..
ElSoft (1244)|5.9.2007 13:27
nedávno jsem zkoušel matky Ericssona(nějakej obyčejnej levnej) a při párování přes Bluetooth s MDAckem mi to nabídlo službu na ovládání PDAčka, plochy či něco podobného
kultus (418)|5.9.2007 13:59
SE maji zabudovany ovladani PC pres BT nevim sice jak se tvari PDA po spojeni pres HID ale mozna by se to dalo sprovoznit...
mi38k (205)|5.9.2007 14:17
HIDy mají bohužel až modely novější než T630 kterou mám já:(.
[QUOTE="draceksoptik"]Toto by me take zajimalo. Hledam take toto reseni. Nekdo mi nabidl odkaz na aplikaci BTARouter a me se nepodarilo rozchodit.. [/QUOTE]
Nemáš ještě odkaz za ten BTARouter? Google si s tím nějak neumí poradit.
draceksoptik_ce4you (91)|5.9.2007 14:34
[QUOTE="mi38k"]HIDy mají bohužel až modely novější než T630 kterou mám já:(.
[QUOTE="draceksoptik"]Toto by me take zajimalo. Hledam take toto reseni. Nekdo mi nabidl odkaz na aplikaci BTARouter a me se nepodarilo rozchodit.. [/QUOTE]
Nemáš ještě odkaz za ten BTARouter? Google si s tím nějak neumí poradit.[/QUOTE]

BTARouter
http://chartcross.co.uk/products/WM00004_details.asp
mi38k (205)|5.9.2007 16:43
Tak tenhle program umí jen přesměrovat hudbu do BT headsetu. S ovládáním PDA přes mobil to asi nic společného mít nebude:(.