Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

e-ten m700 wm6 chybejici sim toolkit ?

gondar_ce4you (0)|4.9.2007 15:22
zdravim, nemohu v programs (kde je podle manualu umistena) najit aplikaci pro sim toolkit.
anoli (58)|4.9.2007 15:33
A funguje vůbec SimToolkit s WM6 u Vodafone? Dlouho jsem to nesledoval a vím že to nejelo. Odpovědi typu "u T-Mobile v pohodě" jsou nám co máme Vodafone houby platný. Díky za info.
michallos007 (57)|4.9.2007 16:52
Orange Sk, vsetko funguje ako ma na PDA s WM6
gondar_ce4you (0)|4.9.2007 17:27
aha..takze az "nejak" objevim chybejici polozku sim toolkit, tak dalsi faze bude, ze mi to s ebankou+vodafone stejne fungovat nebude...skvele, uzasne ;]..takze momentalne se nedostanu nijak na svuj ucet (pouzivam elektronicky mobilni klic posilany na telefon do sim toolkit aplikace).
gondar_ce4you (0)|4.9.2007 17:28
takze starou dobrou motorolu mpx220 jeste neprodavam/nezahazuji, ale nechavam si ji jen na prehazovani simky a pristup k bance ;/
Steve_CZ (13)|4.9.2007 22:06
Ikona Sim Toolkit se mi objevila po výměně sim karty za nejnovější. Nedá se ovšem říct, že by aplikace nějak fungovala. V eBance jsem to vyřešil změnou přístupu pomocí sms.
FMC (36)|5.9.2007 08:44
me to taky nefunguje - ebanka+vodafone. a nechapu pristup etenu, kdy uz nekolik mesicu tohle vi a ze by udelali aspon opravnej patch kdyz uz ne novou romku, to je ani nenapadne. zacina me to pekne stvat.
Tomáš Kubec (749)|5.9.2007 09:28
Musíte bombardovat dovozce a ty zase musej tlačit na E-TEN corp.
gondar_ce4you (0)|5.9.2007 10:29
muj mail sunnysoftu pro preposlani e-tenu (manager si bude zdejsi informace cist, pripadne se zde k problemu vyjadri):

Zdravim, projdete prosim tento thread:
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=25130&fi=0#1

v mem pripade jde tedy o kombinaci dvou chyb:
1) Neni videt aplikace sim toolkit v menu (zkusim u e-banky vymenit sim za novejsi podle tam uvedene rady)
2) Podle informaci uzivatelu nefunguje vodafone+ebanka

Preposlete prosim tyto (velmi zavazne) chyby vyrobci. Jelikoz neni moznost reklamace (oprava nyni neexistuje) je podle zakona mozne zarizeni vratit pro nefunkcni vlastnost pristroje.

Dekuji
Vestman (31)|6.9.2007 10:01
[QUOTE="michallos007"]Orange Sk, vsetko funguje ako ma na PDA s WM6[/QUOTE]

Ano, funguje. Ale len do tej doby pokial nemas 3G SIM kartu. Na 3G SIM-ke SIM TOOLKIT Orange nefunguje.
anoli (58)|6.9.2007 21:37
[QUOTE="Tomáš Kubec"]Musíte bombardovat dovozce a ty zase musej tlačit na E-TEN corp.[/QUOTE]
Tak tohle je zvláštní přístup. Snad jako zákazník "bombarduji" firmu u které jsem koupil zařízení,ne? Když něco nepojede na televizi Samsung, taky nebudu psát někde do Koreje.
Tomáš Kubec (749)|6.9.2007 22:47
Nikdo netvrdí, abyste psal na E-TEN corp. Ale pokud je problém, tak můžete vždy zařízení reklamovat. Reklamace zajišťuje přímo dovozce a pokud se mu těch reklamací bude množit, tak ho to snad dotlačí psát na E-TEN corp. Pokud to bude problémové zařízení, tak to prodejce přestane prodávat, a to se dovozci zamlouvat nebude.