Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P525 - WM5 i WM6b2 - nefunkční filtrování kontaktů ve SmartDialu.

PetrSybol (157)|4.9.2007 12:14
Zdravím.

Mám následující problém se kterým se peru už celé dopoledne.
Včera jsem nainstaloval ROM WM6 beta2. Při spuštění standardního SmartDialu mi ale filtorvání nefunguje, respektive po zadání kombinace např. St (chci třeba Střelku) mi to nevyfiltruje zaboha nic a kontaktů na "St" mám spousty. Pouze se napíšou ve Smartdialu číslice 7 a 8, které jsem filtroval a v části okna kontaktů to napíše, že kontakty nejsou k dispozici (pro tuto kombinaci).

Tak jsem si nainstaloval kombinaci SmartDial v2.1 od Carbika + českou T9 (P525T9_Czech.cab), která mi v původní ROM fungovala bezproblému, ale nyní nastalo, že při filtraci ve SmartDialu se nefiltruje už vůbec nic, ani se neotevře část okna z kontakty. Prostě jen ťukám číslice.

Vrátil jsem se zpět na WM5 v3.43 WWE (nemám českou verzi) a problém po instalaci Smart Dialu 2.1 a T9 Czech mám stejný, filtrování ve Smart Dialu nefunguje, pouze naprázdno ťukám číslice.

Jinak všude jsem měl regionální nastavení na Czech.

Můžete mi prosím poradit postup jak to zprovoznit, dříve mi to fungovalo bez problému, ale buď jsem to zapoměl nebo jsem hold už blbej.

Díky moc.
Zdraví Petr
PetrSybol (157)|4.9.2007 13:25
Tak samotné filtrování kontaktů jsem vyřešil nainstalováním Smart Dialeru "Wizard_reTOUCHed_Dialer2". Vyzkoušeno na WM6 beta2.

Ještě si nevím rady jak udělat, aby filtrování bralo ohled na diakritiku. Stačí nainstalovat T9?

Díky
Lobo_ce4you (514)|4.9.2007 19:54
Česká T9 nemá vliv na vytáčení kontaktů s diakritikou. To měl na svědomí SmartDial od Carbika, kde byla upravena dll knihovna pro českou diakritiku. Takže dokud někdo neupraví knihovnu pro Wizard_reTOUCHed_Dialer2, tak máš smůlu.
Zkus CeleDial, AddressBook nebo Sunnysoft Contacts. Já používám AddressBook a maximální spokojenost. CeleDial je tu na foru i s upraveným souborem pro diakritiku.
kultus (418)|4.9.2007 22:12
addressbook mas ale jen na kontakty neni jeste nakej plugin pro prime vytaceni...nebo jo??? myslim od addressbooku...celedial jsem pouzival...
Lobo_ce4you (514)|5.9.2007 18:03
V přiložené odkazu je pachtnutá knihovana Smartdial.dll pro českou diakritiku. Je udělaná jako cab instalace, takže nainstalovat "Wizard_reTOUCHed_Dialer2" a pak nainstalovat "jimm98y_smartdialing_2_5_27526.cab" a česká diakritika ti bude fungovat.

[CODE]https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=11997&fi=150 [/CODE]