Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přehřívání Loox N560

Martin Pospíšil (266)|4.9.2007 05:59
Ahoj mám dotaz včera sem si pustil jeden film na 40 minut a po jeho shlédnutí byl loox docela horký na zadní straně je to normální ? a ještě jedna otázka když je zařízení takto teplé nemůže se potom začít sekat ? například včera po tom co sem dokoukal film tak sem ho dal na nabíječku nabíjel se vše bylo ok...a ráno koukám že je vyplý a nenabíjí se nevíte co to znamená ? ted sem ho zapnul je v nabíječce a už se nabíjí
Martin Pospíšil (266)|5.9.2007 20:50
Ještě mám jeden dotaz...Včera se mi při nabíjení N560 a sledování jednoho filmu objevila hláška že kapacita baterie už má určitou teplotu a tudíš se zastaví nabíjení...A to se zastaví úplně a PDA se začne vibíjet a nebo se úroven nabití baterie bude držet na stálé úrovní ? Díky za odpověd.
Martin Pospíšil (266)|6.9.2007 20:06
Moch by mi prosím někdo pomoci ?:sarcastic:
tortoise (546)|6.9.2007 20:58
Že se Loox zahřívá při zátěži je IMHO normální. Když dostanu hlášku, že nedobíjí (v autě za teplého dne, když na to přímo praží slunce), tak opravdu nedobíjí, avšak netuším, zda si z CLka tahá aspoň šťávu na provoz nebo i tu tahá z baterie. Nikdy to přehřátí netrvalo dlouho, takže se potom automaticky spustilo nabíjení (o čemž mně ale Loox nikdy neinformoval narozdíl od situace, kdy dobíjet přestával).
Peko_ce4you (12)|7.9.2007 12:14
Neviete niekto, ako odstrániť hlásenie že prestáva dobíjať pri prehriatí batérie ? To je o nervy, vždy ju treba potvrdiť cez OK. Dosť ma už obťažovala hláška o nízkom stave batérie, ale tú sa mi podľa nejakého návodu v tomto fóre podarilo úpravou registrov odstrániť.
Ale som rád, že v mojej impulznej nabíjačke na 4xAA NiCd batérie nie je WindowsMobile s displejom, to by asi hlásilo...teraz nabíjam, teraz nenabíjam, teraz nabíjam ...a to aspon 50x za sekundu.
tomasd_ce4you (87)|12.9.2007 22:46
Hlášku o vysoké teplotě baterie znám z 720 i 560 z auta při navigaci. V létě, když na palubku svítí sluníčko (nemám klimu) je to běžná věc. Ze zkušenosti vím, že nabíjet to přestane, ale Looxe to živí dál, takže aku se nevybíjí.
V autě jsem to vyřešil umístěním držáku před foukání větrání, to pomahá.
Jak tu hlášku vypnout nevím. V Todaywarioru jsem koukal při jaké teplotě baterky to vypíná a je to tuším 40stC.
Basičan (11)|18.9.2007 08:03
Pokud se přehřívá, nebo je překročená provozní teplota, informuje tě o tom na displeji.