Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Strategie pres IRda

Konycz (150)|3.9.2007 18:29
Ahoj, mam Vario a manzelka ma Ipaq 1530 (myslim), no a tam je pouze IRDA, zadny modrozub atd... a tak bych se chtel zeptat, jestli existuje nejaka hra (strategie) kde by jsme mohli hrat proti sobe (multiplayer), prece jenom v posteli lezime vedle sebe a AoE hraje sama proti PPC, tak me napadlo ze by jsme se mohli postavit proti sobe jako souperi :)))Nebo cokoliv jinaciho co se da hrat pres irdu.... Diky za tipy a jestli to vubec jde... Aspon v necem ju porazim, kdyz uz ne v noci , pri ............... :))))
Tjelk (21)|4.9.2007 12:17
Myslím, že zrovna u téhle hry je to nemožné, tedy alespoň co do hratelnosti se týče,jelikož IRDA má moc pomalý přenos dat na to, aby hra byla hratelná. Možná tak hada nebo piškvorky či lodě,...to by se možná dalo,...má to další nevýhodu,.musíte mít neustále namířené porty proti sobě,.na stole to jde,.ale v posteli;-) Navíc,..razim teorii,.. v posteli mohu být jedinou hračkou já,..dobře ještě knížka,.trochu tolerantní jsem:-D Největší možnost jak si zapařit přes multiplayer,.. je wifi,..ale to AOE nemají v podpoře,..snad bude nová verze
Konycz (150)|4.9.2007 17:44
no to nevadi ze by se museli mit zarizka proti sobe, spis me zajima presna hra, ktera by to mohla podporovat....zkousim hledat, ale nikde nic
kober (22)|5.9.2007 23:37
ja jsem teda osobne jeste hru na irda nevidel a ani si to neumim predstavit, prenosova rychlost pres irda je ke zblazneni, a staci nechteny "stouch" do pda a.....ale jestli neco takoveho najdete, tak to tady muzete pozdeji rozhodne zverejnit... byl bych na to dost zvedavy...
Tjelk (21)|6.9.2007 01:13
jediný na co si vzpomínám,..byl Had na 6210 a 6210,..to běhalo přes infra,..ale dnešní hry přes Irda? Nemyslím, že byto šlo. Tedy určitě ne přes infračervený přenos se standartní frekvencí, který se používá u mobilů a ovladačů,..
habosek_ce4you (12)|6.9.2007 14:31
Přes IR jde hrát třeba hra Srdce od Microsoftu. Je to staré, ale tuto možnost to nabízí.
Konycz (150)|6.9.2007 20:37
[QUOTE="habosek"]Přes IR jde hrát třeba hra Srdce od Microsoftu. Je to staré, ale tuto možnost to nabízí.[/QUOTE]


a nejaky klon pro PPC,,, to by bylo super........ karty a kdo vyhraje tak ...... no to si kazdy domysli sam :)))) (Kdyz uz budem v posteli )
habosek_ce4you (12)|6.9.2007 22:07
Jo, je to pro PocketPC. Je to takový pack, který obsahuje asi 10 her od MS. Např.: srdce, lodě, šachy, miny, freecell, blackjack, reversi...a dál už si nevzpomenu.
Konycz (150)|7.9.2007 07:14
a tam teda funguje multiplayer pres IRDA ?? Nevis kde bych to mohl najit ??? Nebo aspon jak by se to mohlo jmenovat ???
habosek_ce4you (12)|7.9.2007 10:39
Přes IR funguje jen hra srdce. Dal jsem to na web: http://motocestovatele.wz.cz/Hry.rar
Konycz (150)|8.9.2007 08:51
diky moc, vyzkousim
CommanderZ (1798)|10.9.2007 18:48
Pres IR taky jedou klasicke lode Handmark Battleship. Tam je jenom vada, ze podstata IR dost podporuje koukani do displeje druheho hrace, proste se nam nepodarilo najit dobry zpusob, jak zabranit spehovani.
Konycz (150)|10.9.2007 18:59
no rochodil jsem pouze ty karty, ale rozhodl jsem se ze manzelce koupim k vanocum PDA s WiFi a bude