Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nové HP iPAQ 614c a 914c - první foto, první info

Zdenek Malinsky (9781)|3.9.2007 14:54
Přinášíme první informace a první fotky nových komunikátorů od firmy Hewlett-Packard.

HP iPAQ 614c
Windows Mobile 6 Professional (tj.komunikátor s dotykovým displejem)
12 kláves + navigační kroužek jako u iPodu
displej 2.8" s rozlišením 240x320 (QVGA)
konektivita: 4pásma GSM/GPRS/EDGE, 3 pásma UMTS/HSDPA (až 3,06 Mbps), Wi-Fi (b/g), Bluetooth 2.0
integrovaná GPS (AGPS)
fotoaparát 3 MPx (CMOS, autofokus)





HP iPAQ 914c
Windows Mobile 6 Professional (opět komunikátor s dotyk.displ.)
QWERTY klávesnice
displej 2.46", rozlišení 240x320 (QVGA)
konektivita: 4pásma GSM/GPRS/EDGE, 3 pásma UMTS/HSDPA (až 3,06 Mbps), Wi-Fi (b/g), Bluetooth 2.0
integrovaná GPS (AGPS)
fotoaparát 3 MPx (CMOS, autofokus)





Zdroj:
the unwired a smartphone france
RDT (56)|3.9.2007 20:42
Wow, HP se poměrně rozjíždí :) , moc pěkné. Ten první se mi zamlouvá nejvíc a kdybych teď nešetřil na HTC Shift, byl by to reálně můj favorit.
Ale až budou konkrétnější HW informace a hlavně cena, tak se teprve uvidí.
aeon101 (213)|3.9.2007 22:05
Ta 614 je dost podobna Asusu P525...az moc a trochu mi prijde ze se inspirovali.
914 vypada skvele, ale nevim co ten otoceny displej. QVGA super, ale pujde na to pustit vsechno standartne?

Dan
Zdenek Malinsky (9781)|3.9.2007 23:25
No, ony to jsou první uniformace, které vynesla uklízečka v odpadkovém koši ;) , takže se může půlka věcí změnit (k horšímu i lepšímu) nebo ty modely ani nemusí jít do výroby.

Podoba čistě náhodná - ono už není moc co vymýšlet. A když se to vyrábí v jedné továrně....:?

EDIT:
Klasický QVGA displej naležato - v čem by měl být problém?
tst (0)|5.9.2007 16:15
me by teda zajimalo, jak je technicky udelanej ten kruhovej ovladac v klavesnici...nejak me nenapada jak to udelat ??

teda nejaky reseni me napada, ale zda se mi bud vyrabne narocny nebo nespolehlivy...ale kdo vi...pokud to neni nejaka photoshopova dodelavka, tak jsem na to docela zvedavej