Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio A701 - nejde vypnout budík

t-fuse (36)|2.9.2007 21:08
Zdravím, mám problém se svým Mio A701 (R65). Když mám aktivní nějaký budík, tak v danou hodinu a minutu začne zvonit, což je naprosto v pořádku. Problém je ale v tom, že mi nenaskočí vespod oprazovky to okýnko, kde se dá budík potvrdit, aby přestal zvonit, takže pořád dokola to zvoní, vibruje a bliká oranžová LEDka. Po SR budík opět začně zvonit pořád dokola a nijak vypnout nejde.
Zkoušel jsem programem Pocket Alarm Tweak vymazat onen aktivní budík a po SR už se teda znovu neozval, nicméně toto řešení lze použít jen jednorázově a při dalším zapnutí budíku je situace zase stejná.
Tento problém mi začal teprve před pár dny. Nestalo se to někomu taky, nebo nevíte někdo, co s tím? Díky moc.
ULO (7)|5.9.2007 12:13
Stalo se mi to taky a poprve - presne, jak popisujes. Pomohla nahle prichozi SMS, ktera alarm vypnula. Zatim taky nevim, co s tim, ale den pred tim jsem do Mia instaloval nejaky SW, tak mam podezreni, jestli tahle instalace v tom nema prsty. Parkrat se mi totiz stalo, ze instalaci jednoho softu prestal spravne fungovat jiny soft :-/
t-fuse (36)|5.9.2007 18:46
Tak jsem nakonec problém úspěšně vyřešil menším násilím :)) Stáhl jsem si ScaryBear Check Notifications a ručně jsem tam promazal všechny duplicitní a NULL události. Taky jsem promazal všechny události z calendar.exe (nechápu proč jsem tam měl narozeniny lidí třeba i 4x pro jednu osobu). Zůstalo mi tam asi jenom 8 základních událostí (nějaké ty calupd.exe, repllog.exe a clocknot.exe) a když jsem si pak cvičně zapl jednoho budíka, tak parádka. Zase naskočil můj ztracený dialog Dismiss/Snooze. Super. Jsem rád, že jsem se vyhl HR :)