Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace PPC pres bluetooth ve Win Vista

EfineSS (77)|2.9.2007 17:00
Rad bych synchronizoval svoje MDA III (WM6 ROM) s Centrum zarizeni Win mobile (obdoba ActiveSync ve Win XP) pres bluetooth. Nasel jsem ruzne navody jak synchronizovat pres bluetooth, ale pouze na Win XP pres Active Sync. Mate tedy nekdo zkusenosti jak rozchodit vyse uvedenou kombinaci, respektive zkusenosti se synchronizaci ve Win Vista? Diky.
butras (1)|19.10.2007 17:48
Hoj,
zkouším taktéž rozchodit synchronizaci na Windows Vista, ale nějak se mi nedaří.

Zařízení:
Bluetooth MSI Star-Key 2.0 s WM Asus A730W.

Kde asi dělám chybu:
Provedu spárování zařízení PC s PDA (WM2003SE). Po sprárování se my přidájí dva porty COM6 (Generali) a COM7.
Potom spustím na Windows Vista Ultimation program Centrum zařízení Windows Mobile. Po naběhnutí programu kliknu na položku Nastavení připojení a nastavím COM6 nebo COM7 a nebo Bluetooth a odklepnu program nic nedělá a stále píše Nepřipojeno.


Kde muže být problém ???
MilanO_ce4you (187)|27.10.2007 13:42
Zdravím,
já jsem na tom úplně stejně, jen s tím rozdílem, že WIN chtějí jakýsi ovladač BLUETOOTH PERIPHEAL DEVICE. Samozřejmě, že mám spárováno a nainstalované služby. Není tu někdo, kdo to rozchodil, aby nám řekl v čem je zádrhel? Děkuji
MO
mi38k (205)|27.10.2007 13:47
Mně naopak přišlo nastavení synchronizace s Vistou mnohem jednodušší než s XP. Nainstaloval jsem Mobile Device Center, zapl BT, na PDA vyhledal přes BT notebbok, zaškrtl, že chci využívat ActiveSync a synchronizoval. Nemusel jsem řešit vůbec žádné porty. Jen je teda nutné mít v nastavení synchronizace v Mobile Device Center povelenou synchronizaci přes BT. Ale já to měl nastavené už defaultně.
MilanO_ce4you (187)|27.10.2007 19:34
Máš pravdu, není potřeba nastavit skoro nic. I tak děkuji za Tvůj příspěvek. Zapoměl jsem, že je třeba spárování provést z PPC. Spároval jsem to z PC a nešlo to. Už to jede, ale musel jsem synchronizaci spustit poprvé z PPC, jinak se PC tvářilo, že se nic neděje. Děkuji MO

Edit: synchronizaci musím vždy spustit s PDA, samo se to nespustí.