Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

bluetooth

andrija (7)|30.3.2004 20:40
Nemá někdo zkušenost s propojením Asusu s telefonem T68i přes bluetooth? Funguje mi to bezvadně, akorát musím vždy pracně v menu telefonu zapínat bt. Když zapnu automatické zapínání bt tak mi telefon na PDA nereaguje. Při používání telefonu s bt handsfree se mi bt zapíná automaticky bez problémů, nejde to nějak nastavit i přes PDA (aby při vytáčení automaticky aktivovalo BT?)
PavelR. (2184)|31.3.2004 08:05
[QUOTE="andrija"]Nemá někdo zkušenost s propojením Asusu s telefonem T68i přes bluetooth? Funguje mi to bezvadně, akorát musím vždy pracně v menu telefonu zapínat bt. Když zapnu automatické zapínání bt tak mi telefon na PDA nereaguje. Při používání telefonu s bt handsfree se mi bt zapíná automaticky bez problémů, nejde to nějak nastavit i přes PDA (aby při vytáčení automaticky aktivovalo BT?) [/QUOTE]

... u všech telefonů Ericsson popř. SonyEricsson s BT, které jsem kdy měl, se mi dělo totéž. Jste první, od koho slyším, že mu automatické zapínání alespoň s nějakým BT zařízením funguje. Já je používal jen s PDA a notebookem. Co máte handsfree (tj. není to SE)?

PavelR.
hybo (3107)|31.3.2004 08:42
no ono to s HF funguje, taky jsem si myslel, ze ta funkce ne vadna, az jsem to zkusil s HF a ono to jelo. Osobne mam ale pocit, ze je to ciste opticka zalezitost, protoze BT bezet musi i tak, stejne, jako kdyz ho mate zaple a nekomunikujete. Proste vyckava. Ale je mozne, ze specifikace uvadeji jaky je rozdil v odberu a ze to k necemu je.