Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 44

Téma: Mio A701 a WiFi karta

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Ak niekto rozmysla o WiFi karte do svojho Mia, tak mozem povedat, ze
    tato karta zarucene funguje nakolko ju mam a pouzivam.

Just Mobile WiFi karta SD Wlan 802.11 b/g

blizsie info na stranke

pouzivam to konkretne v podmienkach nezabezpeceny AP s DHCP a doma
    zabezpeceny WiFi Router so sifrovanim WPA TKIP.
    Takze karta po doinstalovani driverov .cab, ktore su na prilozenom CD, zvlada aj sifrovania.

Co som si vsimol, ubytok baterky je normalny, ziadne dramaticke vybijanie.

Este jedna vec, ano vytrca z SD slotu ale najmenej z ostatnych, a kedze nema pamat a este aj vytrca tak ju zasuniem vzdy ked nieco potrebujem z netu inak je v puzdre.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

měl jsem podobnou, ale driver se načetl vžy až po restartu zařízení. Jak je to tady? Funguje ihned po vložení?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

ide to aj bez resetu, len treba sem tam ju vlozit 2x, tj. vybrat a znovu vlozit a chyti sa.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Ahoj, mám dotaz. 1, nevadí tý kartě ten plastovej kryt? Jako jestli pak neodstává atd., a za druhé, moc se v IO kartách nevyznám, připojím se k síti která potřebuje WEP klíč?

sumosumo
    Guest

A myslíte si že by si MIO poradilo i s touto kartou JM WLAN miniSD Card 802.11b/g
    http://www.eshopcz.cz/detail/A93F05B6-059C-46FC-A92C-88D60B3C69EE/008009010/2

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

No, jestli k ní existuje redukce na SD tak by dost možná mohlo.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

nejmensi je prej tadle:
    http://www.expansys.cz/pf.aspx?i=125665
    ale je k ni potreba adapter na SD a pak je tam v diskuzi prispevek od nekoho kdo ma mio a701 a pise, ze stejne vycuhuje asi 3 mm. tak tomu nerozumim. Proc uz konecne neudelaj kartu, ktera proste nevycuhuje vubec...
    http://www.expansys.cz/pf.aspx?i=125665

nebo myslite, ze naka z techto by nevycuhovala?
    http://www.spectec.com.tw/wlan.htm

sumosumo
    Guest

děkuji všem za info, ale ted jsem našel tuto wifi -OvisLink WL-1100SD / Wi-Fi / SD LAN,http://ovislink.mironet.cz/ovislink-wl1100sd--wifi---sd-lan+dp71567/
    v MIU by podle všeho chodit měla ale zajímalo by mě jestli zvládne zabezpeční WPA nebo jen WEP,nepoužíváte jí na svém MIU někdo kdo by mi mohl poradit díky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

WEP i WPA1 zvládne - pokud tedy znáš heslo

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Prosím, jestli jdeš do toho ovislinku, postni prosím zkušenosti, dík.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

ten ovislink urcite nekupuj nefunguje pod WM5 mam to odskusane jednoducho niesu dodane ovladace na WM5

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Pokud máte někdo problémy s drivery k wifi kartě , vyskytující se jako I-tec , spectec , pretec a jiné z rodiny W11B /standart .b - já mám konkrétně model SDW11B/ , doporučuju pro zařízení WM5 driver z této stránky http://www.ambicom.com/support/installation/wl/sd/index.htm , mě na miu 701 konkrétně skvěle běží WL 11 - SD rev 2.0/2.5 , tedy beta drivery pro WM5.
    Prakticky všechny starší SDIO WIFIny standartu .b, které prodejci vyprodávají pod cenou /mě stála na iteku pod 600,-/ pod dojmem, že neexistují drivery pro WM5 jsou totiž tentýž výrobek , který "výrobci" -tedy spíše OEM veksláci-sypou na trh pod svým značením a svými přelepkami - konkrétně jsem si to vyzkoušel s NONAME SDW11B = Ambicom WL11SD = SAFECOM SWLSDI-1100 = Pretec 802.11b SD WLan Card = Spectec SDW-820.....
    Jedinej fukční driver poskytuje ale právě jen AMBICOM , ostatní producenti se na to vykašlali....
    Tak si to užijte a nezapomeňte před instalací odinstalovat všechny starý wifi drivery a utility , pak restart,pak instalace nových , restart /neboli softreset-ale pozor , ve slotu nesmí být žádná karta / a PAK TEPRVE ZASUNOUT KARTU DO SLOTU!

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

ci nevadi plastovy kryt?
    ani nie ale horsie je ze tym ohybanim
    sa potom nechce narovnat a potyzdni ma to uz riadne stvalo tak som ho odlepil
    a teraz je to uz ok
    bal som sa ze to bude hrozne ale je to celkom ok, bez toho krytu

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

To prokji
    Mam Spectec SDW-820 a ten driver mi bohuzel nefunguje... Mam LF ROM 9.5 07 08

Vracim se bohuzel zpet k driveru Spectec a musim se asi smirit s tim, ze pred kazdym pouzitim WiFi karty musim Mio restartovat... Je to ale pekna pruda...

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Mám tu samopu kartu, ale při vytváření nastavení nového připojení k internetu (Nastavení - Připojení - My ISP/...Moden...danou kartu vůbec nemohu nalézt, je tam jen GSM, blutooth,..... Přitom ovladač je ok, funguje i program WiFiFoFum. Díky za radu.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. a701 a SD karta
    Od Lucius_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-11-2007, 17:16
  2. wifi karta buffalo
    Od wolodaw v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-01-2006, 20:07
  3. Wifi Karta
    Od Banana_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 22-01-2004, 21:30
  4. WiFi SDIO Karta
    Od LeonardoCupranek v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-12-2003, 11:32