Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak vypnout LEDku na Asus p535?

zuzkys (356)|31.8.2007 22:50
Zdravím, neumíte někdo vypnout blikání ledky na asusovi? Vždycky mě to štvalo, ale teď už to fakt nemůžu vystát :D V noci jak to neustále bliká. Vím, že např na FS Loox to bez problémů jde, ale tady si nevím rady. Díky.
Zdenek Malinsky (9781)|31.8.2007 23:38
Ve start-setings-souns and notifications to nejde? Jaké blikání máš na mysli?

Na některých PDA k tomu používali myslím aplikaci SK Tools. Někdy pomůže jen černá fixka, izolepa nebo šestka vrták.
palacinka. (20)|1.9.2007 00:06
tak si na noc vypinej telefonni modul, pak to neblika
zuzkys (356)|1.9.2007 00:15
Myslím blikání, že je v provozu gsm modul - zelené, bluetooth zapnutý - modré atd.. Prostě aby to neblikalo vůbec.
Standartně to nejde v nastavení, na SK tools se podívám - díky za tip.
Btw teď mám přes to hozenou nálepku, ale i přes 2 vrstvy černých nálepek to prosvítá dost ostře. A navíc přes bílý kryt bliká půlka asuse. Černá fixa se mi moc nechce ani vrták :D spíš bych chtěla použít méně brutálnější způsob :D
Na looxu na to byla spešl utilitka, tak se ptám, zda někdo něco takového neudělal i pro Asuse.
Vypínat modul nechci.

EDIT: Tak sk tools je sice super prográmek, spoustu věcí se dá nastavit (asi ho pořídím), ale můj dotaz bohužel nezodpověděl..
czbird (334)|2.9.2007 10:12
na to existuje super figl - pokladej mobil displejem dolu. Nejen ze pak neblika, ale jeste uslysis budik hlasiteji :D :sarcastic:
Zdenek Malinsky (9781)|2.9.2007 12:17
Ještě můžeš zkusit aplikaci Tweak2K2.net, ta by to třeba zvládla. Ale rada o otoření ledkou dolů je asi nejlevnější.
Mě osobně indikace dostupnosti/nedostupnosti GSM signálu třeba na HP 514 chybí. Ny "chalupě" v Žehro je to se signálem všech mob.oper.na hraně. :(
zuzkys (356)|2.9.2007 15:08
Jasně, že displejem dolů teď taky používám, ale celkově je to většinou to první co vypínám na PDA a tady se mi to nedaří. Kdyby jen blikal, ale na tom je to, že tím problikává horní půlka krytu, což se mi moc nelíbí. Zkusím ještě pohledat na zahraničních fórech, třeba se nějaká utilitka najde. Ale díky všem za reakce.
proview (112)|4.9.2007 15:26
Otočit .... a pokud i to by bylo oslepující tak klapky na oči :-)
ale to chce napřed vyzkoušet:-)
Všichni asusíci -bílý - strašně ostře blikaj :-)
Saman_ce4you (1451)|4.9.2007 16:54
Melo by pomoct shodit notifikacni servisu. Prohlizet a managovat servisy umi napr.taskmgr od DotFreda (ke stazeni na buzzdev.bet)..
zuzkys (356)|4.9.2007 17:49
Saman: Prosím tě prográmek super, myslím, že by můj požadavek měl vyřešit, nicméně já netuším jak by se ty správné servisy měly jmenovat... je jich tam spoustu a já nevím co můžu vyzkoušet vypnout/zapnout, aniž bych něco způsobila.