Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

funguje M700 jako LED svítilna ?

Sneek (8)|31.8.2007 19:51
Zdravim, je to zajímavé, ale nenašel jsem nikde diskuzi s támhle tématem, a nebo jsem to přehlídl. Nevíte kde bych našel utilitku na nepřetržité rozsvícení LED diody ( Blesku) na M_sedmistovku , ....kuju
Zdenek Malinsky (9781)|31.8.2007 20:06
Nebude lepší pLamp?
Sneek (8)|31.8.2007 20:20
Moc se omlouvám, ale nechci urazit výrobce, ale tenhle app je dobrej tak když učíš svoje děcko barvy :D , ale HW rozsvícení LED (blesku) nemá konkurenci, na svém předchozím telefonu jsem ho používal neustále, i přesto že to neuměl, naučil jsem ho to... i přesto že všude strašili že delší svícení může poškodit LED, tak jsem to používal. Nyni nemám sebemenší pochyby, že to na M700 nefunguje, musí to fungovat, je to jenom zdrojovej kód, kterej někdo musí napsat....určitě to existuje tak jestli o tom něco vít, prosím o Název app,
Zdenek Malinsky (9781)|31.8.2007 23:18
[QUOTE="Sneek"] app je dobrej tak když učíš svoje děcko barvy :D [/QUOTE]ROFL To bude mít David ohromnou radost. Ty barvy jsou volitelné, takže to můžeš použít třeba k zastavení nebo výpravě vlaku. ;)
To má tvoje cihla tak mizerný displej, že jedna ledka svítí víc? :O
Sneek (8)|1.9.2007 10:49
Nema mizerný displej, ale podsvícení mám vždy staženo skoro na minimum, a nějak se mi nechce pořád zvyšovat abych mohl svítit, a nemužu srovnávat ledky pro podsvícení s vysoce svítivou leddiodou, která mi jako svítilna vždy vyhovovala, vpráci třeba spravuji mašiny a někdy je tam dost blbě vidět a potřebuji si posvítit, nechce se mi běhat na druhej konec firmy pro baterku, když bych jí měl v M700vce tak budu zas in.
Děkuji za další odpovědi
Sneek (8)|1.9.2007 11:46
Tak jsem si zagoogloval a zjistil jsem, že na každé zařízení musí být specialní aplikace, pač každý výrobce má adresu k diodě jinde,..
našel jsem akorát na HTC a na motorolu q bohužel na tenovi to nefachá



DiDa (12)|1.9.2007 15:27
Ja to delam takto: zapnu fotak, prepnu na nataceni videa, zapnu blesk (diodu) a svitim jak svetluska :)
michallos007 (57)|1.9.2007 17:36
Zial na M700 sa to tak asi neda...
rikejtemibuh_ce4you (19)|1.9.2007 17:50
[QUOTE="DiDa"]Ja to delam takto: zapnu fotak, prepnu na nataceni videa, zapnu blesk (diodu) a svitim jak svetluska :) [/QUOTE] a muzes rict jak zapnes tu diodu pri nataceni videa? vim ze se to da v nastaveni videa zapnout,ale me teda pri videu nesviti...
DiDa (12)|1.9.2007 18:06
Ja nevim, me jo. Zapnu fotak, pak se prepnu na video (ikona fotaku), kliknu na nastaveni (klic) a zapnu blesk a sviti trvale. Vyzkouseno dvakrat pri psani prispevku. :)
Mam X500+ WM6.
DiDa (12)|1.9.2007 18:17
[QUOTE="michallos007"]Zial na M700 sa to tak asi neda...[/QUOTE]

Aha, tak asi ne. Myslel jsem, ze je to v podstate stejna cihla jako ta moje. Me to fakt takto funguje. Tak sorry.
rikejtemibuh_ce4you (19)|1.9.2007 18:18
tak to mas v poho, me to nejde:(