Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM6 Tornado: Jednou nefunguje telefon, potom zase Wifi...

Venca Černík (17)|31.8.2007 15:21
Často (1x za 1 až 2 dny) se mi stává, že prostě přestane fungovat telefonní modul. Napíše to "No Service". Normálně vypadá že je zapnutý, ale nefunguje. Nezabírá na to ani vypnutí modulu a zapnutí. Prostě pořád "No service" :evil:

Tak restartuju smartphone a telefonní modul funguje jako kdyby se nic nestalo. Jenže zase nefunguje Wifi. Na homescreenu, kde je normálně vidět stav wifi (Wifi: off/Wifi: moje síť) je prázdno a v nastavení Wifi (WLAN settings) prostě chybí první položka "Wi-Fi".
Zjistil jsem, že Wifi se dá nahodit, když asi 2x zopakuji tento postup: vyndám za chodu baterku, nastartuji smartphone..

Takže tento postup dělám každý nebo každá druhý den. Což je o nervy, protože při startu mě to cinkání přestává bavit. A když smartphone funguje v pořádku, a potřebuji udělat soft reset, tak musím opět aplikovat výše zmíněný postup, protože prostě Wifina nenaskočí!! :evil: :evil:

Pokud jste dočetli až sem, tak Vám děkuju.

Mohl by někdo navrhnout co s tím? Já už fakt nevim co dál, to vyndávání baterky a cinkání je fakt hrozný...

PS: Kdybyste chtěli, tak Vám se hodím Screenshoty když nefunguje wifina nebo telefon.
Kyle (279)|31.8.2007 18:13
Tu hlasku No servise jsem vzdycky spolehlive vyvolal spustenim aplikace Oxios Memory. Zrejme to shodi i ovladac telefonniho modulu. Projevilo se to vzdycky az po chvili, takze mi nejakou dobu trvalo nez sem si to spojil dohromady. Ted uz pouzivam jen Oxios Hybernate.

Ale to asi nebude tvuj problem. Mas tam WM5 nebo WM6? Predpokladam, ze hard reset si uz zkousel....
Venca Černík (17)|31.8.2007 18:48
Jo já Oxios taky používám, takže to možná bude tím (ještě to pořádně vyzkouším).
Mám tam WM6 a ten master reset jsem zkoušel.

Takže to vypadá, že problém je z části vyřešen. Pravděpodobně za to může Oxios Memory. Co ale s tou Wifinou? Máte někdo nějaký nápad?
díky