Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Clanky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Proc se posledni dobou ce4you tak zaseklo??nejsou zadny novinky ani clanky....
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

asi proto, že Pavel pracuje, bohužel nyní sám, na nové verzi CE4YOU o které se mluví již 3 roky, ale díky problémům s několika programátory se o ní stále jen mluvilo a tak vzal vše do vlastní režie i produkce :-( a díky tomu nezbývá čas na nové články a novinky ( - vyderžaj pioněr, vyděržaj

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

aha.tak snad to brzo dodela a vsechno se tady zase poradne rozjede.byl bych nerad kdyby to upadalo

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

sice to na můj vkus už trvá neskutečně dlouho,ale stále sem občas zajdu :disgusted:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Chybý mě nové recenze atd. Jestli to nestíhá admin, tak proč by nemohl psát recenze jeden z Moderatoru?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

pokud ma nekdo z moderatoru a samozrejme i ctenaru moznost ziskat na testovani nejake nove zarizeni tak si myslim ze nebude problem a muze nejakou tu recenzi napsat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od linuxsoft
    aha.tak snad to brzo dodela a vsechno se tady zase poradne rozjede.byl bych nerad kdyby to upadalo
    Ce4you upadat? To si nedokazu predstavit. Cekal jsem ze třeba wmhelp.cz trosku zakonkuruje, ale tam je mrtvo jak na bojisti

Podobná témata

1. Palivove clanky
    Od smarter v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-03-2005, 15:16