Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kopírování fotek na SD

Doksen (7)|31.8.2007 09:33
Jak nakopírovat z PC jednoduše fotky a Avi pomocí ActiveSync na SD kartu? V návodech na ActiveSync o tom není nic. (možná blbě čtu). Zatím to dělát tak,že to nakopíruji ve fotáku.:?: Doksen
Docent (1234)|31.8.2007 09:38
Total Commander s příslušným pluginem...
Milis (129)|31.8.2007 14:25
Doksen píše "pomocí ActiveSync".
Tedy v tomto případě připojíš PPC, aktivuje se ti Async, v něm zvolíš Explore a jsi normálně v adresářové struktuře.
Nebo jak píše Docent, s pluginem do tcmd se k PDA připojíš jako k disku.
Taktéž existuje varianta WM5Storage , sice se mi zdá pomalejší než async, ale výhoda je, že plugin v tcmd nemáš všude, ale když k někomu příjdeš, pomocí WMStorage se PPC začne tvářit jako Massstorage a funguješ opět jako s flashkou a to kdekoliv.
Doksen (7)|31.8.2007 18:39
Přátelě,děkuji,vzhledem k tomu,že jsem v PDA začátečník, a navíc senior,chtělo by to tu lopatičku. Dík.(nebo mi to počlete na mejl). Doksen.
FS Loox 718.
Zdenek Malinsky (9781)|31.8.2007 23:06
TC s pluginem to jde také přes AS a je to jaksi pohodlnější a přehlednější a... než přes Explore.

to Doksen
Co třeba zajít na nějaký sraz. Lopatičku nech doma, vem si cihlu a peníze (na pivo a rostbíf) ;)
Doksen (7)|1.9.2007 09:16
pro Zdenek Malinsky- děkuju za pozvání,
mužu tak přijit maximalně do měděné pánve na Křenové,až tam bude,myslím sraz,šalinó to s hulkó z Julcu zvládnu. Dík!, Doksen.