Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

treo 750v a wm5

Csfan (6)|30.8.2007 16:03
Dobrý den,mam problém s chodem wm5,na pocatku bylo pda scela funkcni pak sem ale nainstaloval par programů a po resetu mi prestalo poslouchat ovladani hlasitosti a tak to slo dal az po par resetech nemam v menu start zadne odkazy a vlastne si muzu zapnout jenom posilani mailu a nastavení časoveho pasma.activsync mi hlasi 38 neodstranenych konfliktů.Pomohl by upgrade na wm6?Prosim poradte co v takovem případe delat,bohuzel mam windows mobile prvně...
Zdenek Malinsky (9781)|30.8.2007 16:48
Upgrade na WM 6 pomuze. Tedy spise nasledna cista instalace.
Nenapsal jsi, cim-jakymi skvelymi aplikacemi jsi si PDA zasvinil, ze se takto chova. Mam Treo asi 4 mesice a zadny problem s nim nemam.
Csfan (6)|30.8.2007 20:25
problemy zacly po instalaci lokalizace od sannysoftu,a taky sem zapomnel napsat ze pri najizdeni windowsu blika cervena ledka...
Podivate se prosim na tuto stranku,je to wm6 update:
http://kb.palm.com/SRVS/CGI-BIN/WEBCGI.EXE?New,Kb=EUPalmSupportWKB,TS=PalmEUWKB_UK,case=obj(2031)
ale pisou tam v downloadu vodafone uk,tak nevim jestli pobezi i na ceskeho..?
Csfan (6)|30.8.2007 21:14
Tetka sem zjistil ze pro download upgradu potrebuju seriovy klic windows mobile,ale ja se do menu nastaveni nedokazu dostat:( neznate nekdo program ktery by toto cislo z trea vytahl??
Wuffi (1599)|30.8.2007 21:29
csfan:

Nemas ceske Treo. Kdybys mel, nepotreboval by jsi ceskou lokalizaci. Osobne doporucuji lokalizaci Mobilnaut se kterou nemam osobne zadne problemy (subjektivni pocit, snad to zase "nekomu" nebude lezet v zaludku).
Ad seriove cislo:
Pokud jsi rozhodnuty provest upgrade a nemuzes se opravdu dostat do Settings, proved hard reset. Pri upgrade stejne prijdes o data dokud si je nesesynchronizujes zpatky.
Csfan (6)|31.8.2007 08:02
Napis mi jeste prosim jak se hard reset u treu provadi,protoze sem to nejak nepochopil..
Wuffi (1599)|31.8.2007 11:10
Drzet cervene tlacitko a zmacknout spickou stylusu resetovaci tlacitko - je v levem spodnim rohu pod krytem pametove karty.
Jakmile se objevi dotaz "Erase all data", staci zvolit "yes" a je to :)
Hodne stesti!
Csfan (6)|31.8.2007 12:00
Dík moc,uz je zace funkcni!!!!:))
Csfan (6)|31.8.2007 21:12
Ale porad mam jeste nejasno v tom stahovani wm6:na vyber jsou verze
-Treo 750-1.12-VFU or Treo 750-1.16-VFU
ale ja mam verzi treo750-1.12-VFC
a serial mi stranka nechce vzit..