Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zákaz používání navigace s upozorněním na policejní radary

Erikt68i (266)|29.8.2007 19:20
Zatím jsem znal pouze Švýcarsko, kde byl zákonem zakázán ve všech navigacích odkaz na policejní radary. Nyní jsem zahlédl v jedné diskuzi, že k tomuto kroku přistoupilo i Rakousko a Německo. Víte někdo něco konkrétního?

P.S. Dal jsem to sem - týká se všech navigací.
Zdenek Malinsky (9781)|30.8.2007 09:04
Nevím, zda mělo smysl zakládat další diskusi, když už tu min.2 na stejné/podobné téma jsou.
Erikt68i (266)|30.8.2007 11:03
Viz má poznámka - v této části určené všem navigacím toto téma není, a diskuze o Igo nemusí zajímat příznivce TomTom a naopak, ale toto téma je pro všechny navigace bez rozdílu! Takže moderátore - do které části jsem to teda měl dát?

A nyní pro všechny - jak jsem na fórech přečetl - již v dubnu např. vydala společnost Mio Technology Europe upozornění svým zákazníkům, že se výrobce kvůli právním omezením rozhodl vymazat databázi policejních radarů a kamer na území Německa a Rakouska. Nyní již není možné tyto databáze nahrát do navigace. Originál sdělení v angličtině:

Dear client,

Due to legal restrictions concerning speedcam warnings in Germany and Austria, Mio Technology has decided to remove all speedcams located in Germany and Austria from the speedcam database. From now on, it is no longer possible to download speedcam warnings in Germany and Austria.

Sincerely,

Mio Technology Europe

Takže i v Německu a Rakousku s radary POZOR!! Nebo používat PoiWarner a mít zmáklou obsluhu tlačítka PANIC. :)
pslany (130)|30.8.2007 12:02
Anebo si to povolit upravou systemoveho soubour a risknout to, jeste sem nevidel ani neslysel, ze by to jak v Rakousku tak i v Nemecku nekdo kontroloval.
null (0)|30.8.2007 22:22
nevim jak u navigace jako je One Go a jine kity ale zajimalo by me jak to budou kontrolovat na MT(MDA-PDA) kdo jim to da dobrovolne do ruky a kdyz uz to v ruce bude mit kdo mu da heslo....svestky jako svestky kdyz to bude mit v ruce ani nebude vedet jak to zapnout natoz tam neco takoveho hledat !!:D :D :D :D