Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 9 PrvníPrvní ... 56789 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 91 až 105 z 130

Téma: HP iPAQ hx4700 - praktické zkušenosti s Windows Mobile 6 (WM6)

Obyvatel SMob Avatar uživatele toja
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od samlion
    ...Chci se vás zeptat, zda se někomu na verzi 4 podařilo rozjet synchronizaci s exchange servrem? Nechce mi to nainstalovat certifikát, který jinak na smartu s WM6 normálně funguje. Máte na to někdo fintu? Díky
    Pozri na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=325727, myslím že niekde tam to bolo už riešené. Je to iba "pouhých" 188 strán , ale určite by to tam malo byť.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Takže jak na to je tady. Já jsem celou záležitost vylepšil tak, že jsem z MS stáhl emulátor Windows Mobile 6 do kterého jsem bez problému natáhl certifikáty a ty posléze exportoval do "cereg" souborů za použití tohoto krásného prográmku CeRegEditor 0.0.3.1. Pak už to stačilo nalejt do 4700, což proběhlo zcela bez problémů. Exchange mail funguje. )
    Zítra vyzkouším Dynavixe, který v nové verzi na starém HW vůbec nechodí (po minutě jízdy vždycky zlikviduje modrozub).
    PS: hx 4700 je jedna z nejlepších investicí, kterou jsem kdy do hraček udělal :yes:

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Aha, takže pokud bych zvolil vaši cestu, tak nemusím postupovat podle anglického návodu, který by znamenal měnit v hx operační systém. Zkoušel jse stáhnout ten emulátor WM6, ale je tam spousta souborů. Stčí stáhnout jen jeden? Moc to ještě nechápu. Byl by jste ochoten váš způsob instalace certifikátů popsat podrobněji? Děkuji

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Použil jsem Windows Mobile 6 Standard Images (USA).msi, ale v zásadě to je asi jedno. Postup se neliší od návodu tak jak je popsán - pouze se použije místo reinstalace OS virtuální zařízení (je to v zásadě emulace smart phone s WM6). Celé se to připojí jako další PDA, jako port do Active Sync jsem dal DMA. Emulátor se musí připojit pro to zvlášť určeným programem, nelze než poradit známé RTFM, v tomto přípdě přiložený help.
    Certifikáty jsem po importu našel v HKEY_CURRENT_USER\Comm\Security\SystemCertificates \Root\Certificates a HKEY_CURRENT_USER\Comm\Security\SystemCertificates \CA\Certificates podle Thumbprintu který se najde v detailech certifikátu ve Windowsech.
    Export se udělá CERegEditorem přes pravé tlačítko, volba Export, nic dalšího nezaškrtávat, natažení do 4700 pak dvojlklik na uložený soubor(y).

Hodně štěstí.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Nevím si rady s poštou.Po instalaci systému lze založit účet a ihned fuguje pošta v obou směrech.Po určité době se ale něco poškodí a nelze psát zprávy.Dialog hlavičky stránky nové zprávy se změní na 8 řádek a nelze na ně psát.Při odklepnutí "Edit sender's message" se spouští internetový prohlížeč s adresou do inboxu a hlásí chybu.
    Příjem pošty funguje normálně dál.Neví někdo jak toto napravit?
    Děkuji za každou radu.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Ak to tu niekde je tak sa vopred ospravedlňujem ale mám taký problém že po nainštalovaní WM6 Relese 4 mi nechce PDA komunikovať z PC. Po pripojení mi síce PC oznámi že som pripojil nový HW a že je nainštalovaný ale potom mi ActivSync mi oznámi nejakú chybu a nemám možnosť tam nahrať žiadne súbory či programy.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Pokud by někomu vadilo, že se PDA v kolíbce připojené přes USB stále zapíná a tím pádem nedobíjí, tak řešení se jmenuje ActiveSync Toggle a je k nalezení zde: link

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Přátelé dal jsem si do mého miláčka WM6 by Kozruha a běhá to dokonale je to o tisíc procent lepší než WM5 to je naprosto bez diskusí. Mám jediný problém - připojuji se pravidelně přes bluetooth prostřednictvím telefonu Nokia 6300 k internetu kvůli poště a podobně, ale teď je v nastavení připojení o dvě záložky méně - jinými slovy tam kde se ve 2003 kách a wm5 kách zadával takový ten příkaz +CGDcont 1 atd. tak tato záložka teď v nastavení chybí a já se zaboha nemohu připojit k internetu - pokud jedu přes wifi je všechno v ažůru :-) ale bluetooth připojení je v čudu. POMÓÓÓÓC !!!!!!!!!!!!!

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

BT Phone Manager - Nokia 6021 zcela v pohode.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Odvážil se někdo nainstalovat OS_CE_6.1_kozhura_Edition?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Co to je :?: :?: :?: :?:

Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Ferry
    Odvážil se někdo nainstalovat OS_CE_6.1_kozhura_Edition?
    Veď ju ešte nevystavil:!: :no:
    Kde si zobral tú informáciu:!: :?:
    Toto je jeho posledná hláška:
    Дата · 16.02.08 10:43:08
    ребят, приношу свои огромнееейшие извенения поскольку щас у меня учеба и вообще времени даже за компом посидеть нема.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Zde je odkaz:

http://rapidshare.com/files/89415907/OS_CE_6.1_kozhura_Edition.rar.html

Registrace
    Jun 2007

No to je pekný odkaz aj súbor a jeho obsah sa tvári ako pravý, ale ...:?: :!:
    Len aká je dôveryhodnosť:?: :!:
    Možeš napísať z akého zdroja máš ten odkaz?
    Lebo na obidvoch oficiálnych Kozhurových fórach (RU aj EN) ich ešte nevystavil.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=325727&page=209

S instalací jsou většinou špatné zkušenosti,komu se ale povedla , tak jí chválí.
    Právě pro možné problémy se startem PDA byl smazán původní odkaz.

Strana 7 z 9 PrvníPrvní ... 56789 PosledníPoslední

Podobná témata

1. HP iPAQ hx4700 - Windows Mobile 6.1 (WM 6.1) - zkušenosti atp.
    Od toja v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 161
    Poslední příspěvek: 16-04-2012, 14:46
  2. HP iPAQ hx4700 - Windows Mobile 6.5 (WM 6.5) - zkušenosti atp.
    Od k.karel_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 24-11-2011, 19:09
  3. HP iPaq hx4700 - Windows Mobile - flash ROM, zkušenosti atp...
    Od Radiusxe_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-10-2008, 02:28
  4. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 09-06-2008, 08:44
  5. Windows Mobile 2003 - Pocket LOOX 600 - Praktické zkušenosti
    Od Jolae v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 25-08-2005, 18:28