Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak nastavit inbox?

andrija (7)|29.3.2004 17:58
Na svém Asusu 620BT používám nPOP, ale vadí mi že nemůže používat běžný adresář kontaktů. Program inbox bych požíval raději, ale ještě se mi jej nepodařilo rozchodit. Nemůže mi někdo poradit jak v něm nastavit účty? Taky mám problém s posíláním souborů RTF, excel a word e-mailem, na e-mail v desktopu přijde příloha vždy ve formátu DAT, který nejde otevřít. Má někdo s tímto zkušenosti?
KOdlik_ce4you (52)|30.3.2004 08:43
[QUOTE="andrija"]Na svém Asusu 620BT používám nPOP, ale vadí mi že nemůže používat běžný adresář kontaktů. Program inbox bych požíval raději, ale ještě se mi jej nepodařilo rozchodit. Nemůže mi někdo poradit jak v něm nastavit účty? Taky mám problém s posíláním souborů RTF, excel a word e-mailem, na e-mail v desktopu přijde příloha vždy ve formátu DAT, který nejde otevřít. Má někdo s tímto zkušenosti?[/QUOTE]
Tak použijte jeho klon s názvem nPOPw, který umí využívat jako adresář jednak svoji databázi, tak také data z POutlooku. Stáhnete ho na http://www.wibble-wobble.com/wince/npopw/

KOdlik
hybo (3107)|30.3.2004 19:35
[QUOTE="andrija"]Na svém Asusu 620BT používám nPOP, ale vadí mi že nemůže používat běžný adresář kontaktů. Program inbox bych požíval raději, ale ještě se mi jej nepodařilo rozchodit. Nemůže mi někdo poradit jak v něm nastavit účty? Taky mám problém s posíláním souborů RTF, excel a word e-mailem, na e-mail v desktopu přijde příloha vždy ve formátu DAT, který nejde otevřít. Má někdo s tímto zkušenosti?[/QUOTE]

Co konkretne nevite nastavit ?
andrija (7)|30.3.2004 19:51
Nevím k čemu je kolonka doména (napsal jsem tam e-mail adresu) a u připojení mi to nabízí jen INTERNET , My ISP, WORK a ne blootooth. Nemůžu se přes inbox vůbec připojit. Zacal jsem ale používat nPOPw na radu, kterou jsem zde obdrzel a funguje mi to bezvadne.
hybo (3107)|30.3.2004 20:19
No, pokud jste spokojen, asi neni co resit, ale domane se nezadava, pokud to nevyzaduje server, na ktery se pripojujete (coz vetsinou ne), co se tyce My ISP a tak dale, tam si vytvarite pripojeni na net a az v nem si muzete vybrat nosnou - BT, IrDa, COM a tak podobne.