Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: 31. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 15. září 2007, SteakBar Levandule

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

zhruba, protože pořad je někdo na záchodě a lidi se furt děsně přeskupujou

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

A co je takhle shromáždit za účelem skupinového fota ?

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Ahojte, sraz byl paradni, zase mam par dalsich novych veci, takze jsem spokojeny. Kluci, nenechal jsem tam stribrnou tabaterku? Kdyby jste ji nekdo mel, tak mi prosim dejte vedet, je pro me dulezita. Diky moc.

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od GooF
    Ahojte, sraz byl paradni, zase mam par dalsich novych veci, takze jsem spokojeny. Kluci, nenechal jsem tam stribrnou tabaterku? Kdyby jste ji nekdo mel, tak mi prosim dejte vedet, je pro me dulezita. Diky moc.
    Nechal zkoumali sme to, někdo to pak bral, tušim že Milan to má u sebe

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od SPM
    Citace Původně odesláno od GooF
    Nechal zkoumali sme to, někdo to pak bral, tušim že Milan to má u sebe
    Dekuju mockrat!!!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Ahoj,
    JJ zkoumali jsme to a nakonec to vzal k sobě kolega, co mě vezl domů ale za boha si nemůžu vybavit jeho nick. Predpokládám, že se ti ozve...
    Milan

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Dle plánu bude další pražský sraz v sobotu 20. října 2007 na stejném místě ve stejnou dobu.

UPOZORNĚNÍ
    Pomalu, ale jistě se blíží konec roku a s tím i potřeba naplánovat termíny pravidelných pražských srazů (PPS) na příští rok. Proto se chci zeptat pravidelných i občasných návštěvníků:

1. Vyhovuje vám termín 3. sobota v měsící? Pokud ne napište mi (soukromou zprávu nebo mail) jiný návrh. Ke konci roku bude opět hlasování. (3.soboty v roce 2007: 19. ledna, 16. února, 15. března, 19. dubna, 17. května, 21. června, 19. července, 16. srpna, 20. září, 18. října, 15. listopadu
    20. prosince.)

2. Jste spokojeni s místem konání? Máte-li jiný návrh, napiště mi rovněž. Je však, pokud možno, potřeba, aby byl dobrý vztah s vstřícným majitelem a ochotným a tolerantním personálem, rozumné ceny za jídlo a pití, salonek nebo rezervovaná místa bez poplatku, rozumná dostupnost MHD z centra či nádraží (bus i vlak) a rovněž možnost blízko zaparkovat. Free Wi-Fi už je jen třešnička na dortu. Nebráním se změně, ale po zkušenosti se Splendit hotelem (12/2005) bych se raději předem domluvil s majitelem a místo osobně vyzkoušel a prohlédl.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-09-2010, 10:56
  2. Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 25-09-2009, 12:46
  3. Reakcí: 101
    Poslední příspěvek: 30-09-2008, 08:59
  4. Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 17-06-2007, 13:31
  5. Reakcí: 49
    Poslední příspěvek: 25-09-2006, 21:08