Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: 31. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 15. září 2007, SteakBar Levandule

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jako každý měsíc, vás i tentokráte zvu na pravidelný pražský sraz ce4you (nyní 31.), který se bude konat v sobotu 15. září 2007 na tradičním místě a v tradiční dobu (viz odkaz níže). Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... a při dobrém jídle a pití zažít i nějakou legraci.

Novým a třeba i náhodným návštěvníkům webu, stejně jako méně pozorným a nepozorným či nevšímavým čtenářům opět opakuji, že na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených, jak si mnozí stále mylně myslí. Podmínkami jsou jen zájem o "problematiku" PDA a smartphone a peníze na zaplacení vlastní konzumace.

Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji návštěvu srazu především nováčkům, kteří s Pocket PC - Windows Mobile zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

Více informací k místu a době konání tohoto (a také dalších pražských srazů v roce 2007) srazu najdete v této diskuzi.
    Informace o všech srazech ce4you najdete zde.

Pokud je něco najasné, zeptejte se v tomto vláknu nebo mi napište soukromou zprávu (SZ).

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Snad se konečně taky jednou dostavim ikdyž touhle dobou budu mít sebou cihlu se symbianem, tak nevim, jestli nebudu umlácen

Registrace
    Mar 2004

Neboj, za symbian si po krátkém čase nafackuješ sám.
    Jako já ops:
    Hodně drahá zkušenost. :$: :no: ( : :dead:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

ale no tak, někdo holky, jiný vdolky - takže proč ne i se symbianem alespoň si budeme stěžovat na dvě platformy najednou

SPM SPM je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Tak PPCčko mám k tomu taky... já to neměnim, jenom přidávám akorát jak tak koukám, tak nevim jestli to budu v tu dobu mít... měly přijít tenhle tejden a už to zase odložili

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Neboj, za symbian si po krátkém čase nafackuješ sám.
    Jako já ops:
    Hodně drahá zkušenost. :$: :no: ( : :dead:
    Nepořídil si náhodou emigrující beecher právě něco se Symbianem a nechrochtal nad tím na výjezdních srazech blahem ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

BINGO Docente

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Docent
    Nepořídil si náhodou emigrující beecher právě něco se Symbianem a nechrochtal nad tím na výjezdních srazech blahem ?
    Jojo, bývalý kamarád beecher. Na jeho radu jsem tu symbijánovou mlokiji koupil. Když si na to vzpomenu a na to, kolik díky tomu nasypu Erorrtelu do chřtánu, tak se mi ještě teď dělá blijavo. :dead: :
    Jojo, každá zkušenost něco stojí. Nechci slevu zadarmo aneb nikdy člověk není dost chytrý na to, aby nebyl někdy za blbce.

A ještě dotaz: bude na srazu MDA flešující, dýmku kouřící a červené víno pijící Milan? Bylo v průběhu měsíce několik dotazů a proseb o flashnutí, tak jsem je odkázal na sraz.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Dotaz na Milana: Je nejaka sance, ze bys pritahnul na sraz nejaky z tech novych HPcek?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

No minimalne iPAQ 514 by dorazit mel pravdepodobne s mym doprovodem

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Ahoj,
    K HP bohuzel nemam pristup. Tentokrat asi nebudu mit nic specialniho ale notas s flashema vemu...
    ...a tu dymku mozna taky
    Milan

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

tak kde se loudate panove? prozatimni ucast: 1

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Ja dorazim priste,nyni jsem v Jiznich Cechach.Doufam,ze nedorazi Goof a nebude chtit flashovat romku do sveho QTEKA 9000.Kdyztak se ho ujme misto me jiny

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Tak už se to tu pořádně rozjelo jako vždy a je nás tady zhruba 19. Jídla i pití i PDA je tu dost takže můžete přicházet...
    Milan

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

ZHRUBA 19 ? Při tomhle počtu bych očekával, že to bude přesné .

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-09-2010, 11:56
  2. Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 25-09-2009, 13:46
  3. Reakcí: 101
    Poslední příspěvek: 30-09-2008, 09:59
  4. Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 17-06-2007, 14:31
  5. Reakcí: 49
    Poslední příspěvek: 25-09-2006, 22:08