Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak se připojit na internet pomocí BT?

Rom4n (340)|27.8.2007 19:21
ahoj, sice jsem tento problém nalezl jinde (nebo spíš podobný dotaz), ale byl bez odpovědi. Zkouším to proto zde. Rád bych se napojil po pokoji na internet přes BT. V počítači ale vestavěné není, tak mám přes USB a používám program BlueSoleil. Podle nápovědy v ActiveSyncu se to nedaří, protože tam píšou cosi o vyhledání a nastavení BT v ovládacích panelech. Nic takového tam není, takže končím hned na začátku. Přes BT normálně přesouvám soubory, funguje všechno, jenom né se připojit na internet.:?: :?: :?:
Ondra1591 (23)|28.8.2007 14:10
Ahoj, tady na tomto foru https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=57 se presne dozvis nastaveni pro Eurotel (O2), T-mobile a Oscara (Vodafone). Mobil musis mit ve sparovanych zarizenich a povoleno Serial Port+Dialup Networking. Kdybys mel jeste nejake potize nebo ti to nechodilo, tak sem napis a ja ti bud poslu svoje icq, a nebo se to pokusim vysvetlit do foro ;) . Bacha ale na to ze 1KB stoji 0.07kč. Což je cca za jednu stranku 7haléřů a za deset stranek 7Kč. Icq sice tolik nežere, ale stejne za to das 15kč denně!!!
Ondra1591 (23)|28.8.2007 14:12
Sry za 10stránek 1Kč CCA
zdenpok (207)|28.8.2007 14:32
Nemyslel spíše napojit se na internet z počítače do PDA?
Rom4n (340)|28.8.2007 15:11
neee, mylel jsem to takhle: ve stolnim PC mam internet a rád bych ho nějak "poslal" pomoci BT do PA, protože nemam wifi modem a po kablíku to je nic moc. Přes GPRS se serfovat opravdu nevyplatí, jednou jsem takhle načetl plnou stránku a vyšlo to po 4 minutách na 65.- :-(
Zdenek Malinsky (9781)|28.8.2007 15:43
ActiveSync přes BT - a můžeš surfovat. Co je na tom složitého?
Rom4n (340)|28.8.2007 18:12
prve ze nic.. jenze mam jinej problem, jak jsem psal- proste activ nenajde tohle USB BTcko. A v ovladacich panelech nikde neni nic o tom, v jakym COM to je. Proste to funguje jenom s tim bluesoleil teda jako komunikace, ale tam mi to neumozni jit na net
net.mefisto (6)|12.9.2007 16:21
... prosím, potřeboval bych helfnout se stejným problémem jako Rom4n... ono totiž je problém jak tu Rom4n psal, že vyměňovat soubory z MDA do PC a naopak přes BT funguje, ale ActiveSync toto připojení nenajde, zkoušel jsem i poměnit COM porty na MDA, ale nefunguje to... najde se někdo kdo totálním zelenáčům pomůže... mám stejný typ BT BlueSoleil, takže si kladu otázku, jestli to nebude ovladačemi, ale zkoušel jsem i jiné... dík