Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Jak se připojit na internet pomocí BT?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

ahoj, sice jsem tento problém nalezl jinde (nebo spíš podobný dotaz), ale byl bez odpovědi. Zkouším to proto zde. Rád bych se napojil po pokoji na internet přes BT. V počítači ale vestavěné není, tak mám přes USB a používám program BlueSoleil. Podle nápovědy v ActiveSyncu se to nedaří, protože tam píšou cosi o vyhledání a nastavení BT v ovládacích panelech. Nic takového tam není, takže končím hned na začátku. Přes BT normálně přesouvám soubory, funguje všechno, jenom né se připojit na internet.:?: :?: :?:
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2007

Ahoj, tady na tomto foru http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=57 se presne dozvis nastaveni pro Eurotel (O2), T-mobile a Oscara (Vodafone). Mobil musis mit ve sparovanych zarizenich a povoleno Serial Port+Dialup Networking. Kdybys mel jeste nejake potize nebo ti to nechodilo, tak sem napis a ja ti bud poslu svoje icq, a nebo se to pokusim vysvetlit do foro . Bacha ale na to ze 1KB stoji 0.07kč. Což je cca za jednu stranku 7haléřů a za deset stranek 7Kč. Icq sice tolik nežere, ale stejne za to das 15kč denně!!!

Nováček
    Registrace
    May 2007

Sry za 10stránek 1Kč CCA

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Nemyslel spíše napojit se na internet z počítače do PDA?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

neee, mylel jsem to takhle: ve stolnim PC mam internet a rád bych ho nějak "poslal" pomoci BT do PA, protože nemam wifi modem a po kablíku to je nic moc. Přes GPRS se serfovat opravdu nevyplatí, jednou jsem takhle načetl plnou stránku a vyšlo to po 4 minutách na 65.- :-(

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

ActiveSync přes BT - a můžeš surfovat. Co je na tom složitého?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

prve ze nic.. jenze mam jinej problem, jak jsem psal- proste activ nenajde tohle USB BTcko. A v ovladacich panelech nikde neni nic o tom, v jakym COM to je. Proste to funguje jenom s tim bluesoleil teda jako komunikace, ale tam mi to neumozni jit na net

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

... prosím, potřeboval bych helfnout se stejným problémem jako Rom4n... ono totiž je problém jak tu Rom4n psal, že vyměňovat soubory z MDA do PC a naopak přes BT funguje, ale ActiveSync toto připojení nenajde, zkoušel jsem i poměnit COM porty na MDA, ale nefunguje to... najde se někdo kdo totálním zelenáčům pomůže... mám stejný typ BT BlueSoleil, takže si kladu otázku, jestli to nebude ovladačemi, ale zkoušel jsem i jiné... dík

Podobná témata

1. Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 10-03-2010, 10:39
  2. Jak připojit TYTN na internet pouze jako
    Od Azzie_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 18-03-2007, 00:13
  3. Jak připojit PDA s Win CE 5 Bluetooth-em přes desktop pc s lan dsl modemem na internet
    Od menyl_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 22-08-2006, 10:40
  4. Nejde se mi s MDA připojit na internet přes pc!
    Od milan.smart_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 20-08-2005, 12:54
  5. lze se připojit na internet pomocí speciální síťové karty??
    Od padrinos v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-05-2005, 22:31