Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 32 z 32 PrvníPrvní ... 22303132
Zobrazené výsledky: 466 až 475 z 475

Téma: WM6 ROM

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

SPB mobile Shell mi tohle dělal taky, proto ho nepoužívám. S GSM částí A701 jsem měl problémy od začátku, pořám mi padal signál, nepřijímalo mi hovory a SMS. Zkoušel jsem různá nastavení, ale nakonec pomohlo až přeinstalování ROM na WM6 verze 19716EN. S touhle ROM běží GSM část perfektně (ten mobile shell ale stejně nepoužívám). Jen trošku někdy pozlobí SMSky, začne se mi pravidelně restartovat MIO po otevření SMS. Jednoduše jsem to vždy vyřešil tak, že jsem vypnul MIO, vyndal SIMku, zapnul bez SIMky a promazal SMSky (bez SIMkarty naběhne SMS část v pohodě) a pak zase dal zpět SIMku a na delší dobu v pohodě. S tímhle se už žít dá. WM5 jsou na tomhle stroji hrozný šit, až s WM6 se tenhle stroj dá obstojně používat.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

co se tyka restartovani mia pri pouzivani sms u wm6,delalo mi to take,jak uz jsem psal vyse,nastavil jsem ukladani sms na kartu a od te doby mam pokoj...

vrzy_ce4you
    Guest

muzes napsat kde se nastavuje to ukladani na kartu ? nikde to nemuzu najit..diky

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

kdyz si najedes do messaging,v levo zvolis menu,options a dole v zalozce volbu storage a zaskrtnes policko:when available use the storage card....

vrzy_ce4you
    Guest

mam WM6.1 a tam nic takovyho wubec nikde neni

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Ono to také není ukládání SMS na kartu, ale ukládání příloh mailů buď do paměti PDA nebo na paměť.kartu!

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

asi jo,na karte sou dva nove adresare na prilohy,ale presto po nastaveni ukladani na kartu jsem se zbavil problemu s restartovanim telefonu pri najeti do sms...jo a mam taky wm6.1

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Tak u me to nezafungovalo. Teda-castecne. Pred tim mi Mio restartovalo hned po vstupu to Messaging. Tak jsem udelal to. co bylo popsano vejs - vyndal baterku, nastavil ukladani na kartu, a uz se do sms-sek dostanu bez problemu. Ale kdyz nejakou sms-ku napisu, a dal send- tak je to zpatky!!!:
    Pred a po flashovani jsem HR delal. A to uz je to vic nez 3 mesice, co jsem nemel zadne problemy (nahral jsem to hned jak vysla verze 19716EN, to uz bude vic). A dneska najednou je to tu.
    Za tu dobu nevznikla zadna stabilni nova verze 6.1 (CZ nechci, jen EN) ?

Dik.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

vydrž zítra by měla vyjít offic 6.1 rom tak snad to tam bude vše šlapat to s těma smskama je problém který se áhne už dlouho a nikdo na to zatím nepřišel

viz.
    Kód:
    http://www.miousers.co.uk/viewtopic.php?p=26739#26739

DD_ DD_ je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2010

No o official ROM jsem na tech strankach mnoho nenasel .. kazdopadne zitra vyjdou WM 6.1 officialne, takze na officialni romky pro jednotliva zarizeni si mozna budeme muset chvilku pockat.

Strana 32 z 32 PrvníPrvní ... 22303132