Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Microsoft Windows Mobile 2003 SE - jaka je sance?

st.tom_ce4you (365)|29.3.2004 13:14
Jaka je podle Vas sance, ze se bude k dispozici pro XDA/XDA II update na WM 2003 SE?
PavelR. (2184)|29.3.2004 14:14
[QUOTE="st.toma"]Jaka je podle Vas sance, ze se bude k dispozici pro XDA/XDA II update na WM 2003 SE?[/QUOTE]

.. težko říct. U tohoto zařízení je ale dobré to, že pokud tento upgrade nedá k dispozici váš operátor v ČR, tak je velká šance, že to udělá jeden z těch velkých (např. O2, T-mobile, atd.) operátorů a vy jej pak budete moci použít. Ještě je ale asi příliš brzy ...

PavelR.
st.tom_ce4you (365)|29.3.2004 14:22
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="st.toma"]Jaka je podle Vas sance, ze se bude k dispozici pro XDA/XDA II update na WM 2003 SE?[/QUOTE]

.. težko říct. U tohoto zařízení je ale dobré to, že pokud tento upgrade nedá k dispozici váš operátor v ČR, tak je velká šance, že to udělá jeden z těch velkých (např. O2, T-mobile, atd.) operátorů a vy jej pak budete moci použít. Ještě je ale asi příliš brzy ...

PavelR.[/QUOTE]


Prave to jsem myslel. Pochybuju, ze Eurotel nebo T-Mobile CZ vyda jakykoliv update, ale jde o zahranicni operatory... Doufam, ze se nekdo najde, byla by to skoda.
Morte_ce4you (261)|29.3.2004 22:46
a co pro Mda1 to uz je odepsany asi uplne co??
Michal Jelínek (220)|30.3.2004 11:52
MDA = DataPhone = XDA od vyrobce HTC

Nasi operatori zadnej upgrade nevydaj. Uz je nezjimame. Jednou sme zaplatili 22kKc za pristroj a vzhledem k tomu, ze se neprodava, neni treba ho dal supportovat ...
st.tom_ce4you (365)|30.3.2004 12:42
[QUOTE="Michal Jelínek"]MDA = DataPhone = XDA od vyrobce HTC

Nasi operatori zadnej upgrade nevydaj. Uz je nezjimame. Jednou sme zaplatili 22kKc za pristroj a vzhledem k tomu, ze se neprodava, neni treba ho dal supportovat ...[/QUOTE]

Kdyz jsem si kupoval DataPhone II tak jsem pocital s tim, ze pristup bude stejny jako u MDA/XDA 1. Zajimal mne spis nazor na velke nadnarodni operatory, jak kdo tipuje.