Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA II WM5 a baterie

pichlak_ce4you (116)|25.8.2007 19:35
Prosím o radu.Při kterekoliv vymnene baterie nebo vytažení simky se mi vždycky smaže datum a čas .. mám podezření na špatnou záložní baterii.Navíc v panelech nastavení - power se mi vůbec nezobrazují dvě baterie(hlavní a záložní) ale jenom jedna a jelikož jsem dostal ojetý MDAčko s už nainstalovaným OS WM5 tak nevím co se má vlastně zobrazovat?!
A ještě dotaz..pokud by tedy opravdu byl problém v záložní baterii chci se touto cestou zeptat jestli výmněnu zvládnu sám a zda je tato batere běžně v obchodech? Díky všem předem za odpovědi k tématu.
osch (1330)|27.8.2007 09:40
Dostat se k záložní baterii není moc složité. Horší je to s její výměnou. Ta je takřka nemožná. Baterka je totiž připájena a vyndat ji smrdí poškozením desky.
pichlak_ce4you (116)|28.8.2007 08:24
Takže ...jsem odkazanej na servis?
pichlak_ce4you (116)|29.8.2007 14:29
Dobrá,jak je to tedy ale s tím grafickým zobrazením v "nastavení - power" mněly by tam být vyobrazeny každá ta baterie zvlášť nebo je to jakože v té jedné položce(mám samozřejmně na mysli WM5)?
Orie (49)|29.8.2007 17:03
Ve WM5 se ukazuje uz jen stav hlavni baterie, zalozni nikoliv, akorat prvni verze wm5 pro mdaII ji tam jeste meli, ale pokud se nemylim tak stav zalozni baterie umi Spb.Pocket.Plus.