Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio A701 a hlaska Neni nebo chybna SIM

rvasek (11)|25.8.2007 16:48
Zdravim Vas, predcasem jsem mel problem ze pri poslani SMS mi to psalo, ze nebyla dorucena nemo nebyla odeslana a pritom prijemce tu sms pak dostal nekolikrat. To uz vim ze mel Vodafon problemy. Taky mi to uz nedela.

Chci se zeptat jestli se vam nahodou nestava, ze vam prijde sms a najednou vidite ze nemate citelnou sim, nebo jen tak neco na miu delate a opet SIM v haji.

Nevite jestli je to siti, dela mi to asi cca mesic, nekdy nepomuze ani vypnuti a vytazeni simky. Simku mi menili minuly tyden, tak jestli nekdo mel podobny HW problem? Dela mi to i kdyz tam mam jen origo sw od mia, takze chci vyloucit jen operatora nez to dam do reklamace.

Dik za jakekoliv voditko.
majkos (6)|5.9.2007 12:13
Mam uplne stejny problem. Stalo se mi to pote co jsem odeslal SMS.
Na jednom Foru jsem psal toto, ale zatim bez odpovedi.

"Dobry den,
mam cerstve koupenou A701 a vyskytl se mi nasledujici problem. Pouzival jsem ji 1 den s Oskartou. Bez problemu, aji jsem z toho volal. Pak jsem zkousel jestli to ma OnScreen informace a zavolal jsem na *022#. To mi napsalo neplatna aplikace. Pote jsem odeslal svou prvni SMSku vcetne dorucenky a ta prisla. Vsechno se zdalo ok. Za 5 min se mi ale ztratil signal a zacalo mi to psat ze tam nemam simkartu (invalid or missing simcard). Zkousel jsem to vypnout a zapnout, vyndat a vratit simkartu. A stiskl jsem aji tlacitko reset (nedaval jsem ale zatim ten HardReset ktery se dela nejak sloziteji). Setkal se s tim nekdo nekdy? Nekde jsem se docetl ze muze byt problem prave v tom tarifu a s tim zobrazovanim na display. "
Dark_Mike (49)|5.9.2007 13:38
Máš tam simku pořádně zastrčenou? Musí to cvaknout.
rvasek (11)|5.9.2007 20:44
Pravdepodobne je to problem pri prechodu do jine roamingove site, stalo se mi to pri ceste na Slovensko opetovne, musel jsem vytahnout simku Vypnuti a zapnuti ani soft reset nepomohl.

O zadnem zacvaknuti sim karty nevim, jedine baterka se tam zalozi a drzi simku v dane pozici.

Fakt nevim jestli to je chyba pda ci site vodafonu. Podle cetnosti podobnych chyb bych to videl na pda.
K Martin (15)|7.9.2007 18:02
rvasek
Aj ja som mal podobny problem, ked som si myslel, ze sim kartu
zatlaca len baterka.
SIM je nutne zatacit hlbsie a ona zacvakne.
Pri vyberani SIM sa rovnako zatlaci a ona sa vysunie.
rvasek (11)|9.9.2007 08:53
Diky vsem, problem je vyresen, sim nebyla zacvaknuta poradne. :yes: