Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přechod z dumbphone

bunga (0)|25.8.2007 12:37
Zdravím přátelé,
momentálně jsem vlastníkem hloupého telefonu SE K790i. Chybí mi několik věcí, především pak WiFi. Chtěl jsem se s Vámi poradit, jaké zařízení pořídit.
Moje požadavky by byly: WiFi, displej alespoň podobně kvalitní jako na K790i, možnost využívat zařízení jako MP3 a video přehrávač, rozumná rychlost, vysoká spolehlivost, možnost využívat jako herní "konzoli", GPS není nutně podmínkou, klávesnice taky není od věci. No a cena tak kolem 15000,- Kč, zařízení nemusí být nové, pěkné bazarovce bych také kývl.
Doufám, že nechci Mercedes za cenu Fabie. Děkuji za rady. :)
JanHavlicek (635)|25.8.2007 19:17
No ten kvalitní displej bude problém, je otázkou co je to pro tebe kvalitní displej, K800i jsem bohužel neviděl.

Chtěl bys spíše smartphone nebo pocket PC ? Smartphone bude mít lepší displej a všechny tvé požadavky splňuje snad kromě herní konzole, protože na něj není tolik programů a her. Kategorii výborně zastupuje třeba HTC S710 Vox.

Pocket PC má dotykový displej a kvůli tomu ten obraz není tak skvělý. Samozřejmě všechny požadavky taky splní, je na něj jak hodně programů, tak her. Vzal bych asi něco jako HTC TyTN nebo HTC P4350 Herald (ten má ale slabší CPU, tak nevím, jestli bude odpovídat požadavku rozumná rychlost :) ). Čekat na Kaisera je asi blbost, ten bude minimálně za 20k Kč. Z ostatních značek s kláveskou třeba E-Ten M700, nebo Asus P525 (ten má ale klávesnici numerickou)
bunga (0)|25.8.2007 19:25
Určitě bych rád PPC, přeci jen dotykový displej uritě přinese vyšší uživatelský komfort. Nad bazarovým TyTN jsem již uvažoval, ale podle benchmarků má slaboučký grafický výkon. Hry nebudou primárním využitím, ale přeci jen dejme tomu 20% času zaberou. E-Tenu se po pročtení diskuzí docela bojím, přijde mi jako nejproblémovější zařízení ze všech možných.