Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MIO P550M a filmy

smallbox (4)|24.8.2007 19:07
Ahoj jsem uplny zacatecnik. Kdybych se chtel na MIO P550M divat na filmy tak s jakou kvalitou se setkam? Je to dívatelné? Nebo se mám radsi porozhlednout po necem s rozlisenim 480x640? Nasel jsem HX4700 se 4 palcovym displejem, ale byl jsem upozornem ze se jedna o stare zarizeni, do ktereho asi dnes uz nema cenu vrazet penize. Je velky rozdil mezi PDA s rozlisenim 240x 320 a vlastne dvojnasobnym?
BRunner (92)|24.8.2007 20:20
Koukatelné to samzřejmě je. Mám A701, která má pouze 2,7" displej QVGA ale na seriály v autobuse naprosto v pohodě. No a pokud si chci vychutnat film, dávám přednost projektoru a úhlopříčce 2,5 m :D

Jinak hx4700 má kolega v práci a ač pár let staré zařízení, je to bomba! Ten 4" displej nemá chybu, zpracování hořčíkového těla perfektní, rychlý procesor, BT i Wi-Fi. Vždycky když ten displej vidím, mám chuť hodit svoje Mio z okna :?
Je fakt že dneska už se takové PDAčko nedělá - bohužel...:?
BGenJackONeill (139)|24.8.2007 22:58
Ahoj, no, myslím že v rozlišení takovej rozdíl nebude, přeci jenom je i 320x240 vzhledem k fyz. rozměrům PDA nádhera, když se na to nekoukáš z 10 cm,což ani oko nezaostří. Každopádně nevím jak Ostatní PDA, ale A701 má velmi malá ůhel pozorování v landscapu. BRunner: Tobě se líbí koukat na filmy když jedno oko vidí scénu v pohodě a druhý skoro černě? Ne, tak hrozný to není, ale není to ani hezký. Já osobně bych neřešil rozličení ale kvalitu LCD displeje. Pokud chceš něco vyloženě na filmy, slkvělý display má Asus P535 s cenou kolem 14 tis., a myslím že vzhledem k příchodu jeho nástupce půjde cena ještě dolů. PS, rozlišení je to vlastně čtyřnásobné.
BRunner (92)|25.8.2007 02:10
2 BGen... jojo, ten úhel nic moc, ale jak jsem psal v předchozím příspěvku, seriály se dají a na filmy projektor nebo do kina.