Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX 720 nebo hx4700

smallbox (4)|23.8.2007 15:11
Ahoj potreboval bych poradit s vyberem PDA. Rozhoduju se mezi hx4700 a LOOX 720. Na PDA bych chtel hlavne sledovat filmy a taky by mel slouzit jako navigace do auta, v omezene mire pak maily a ICQ co byste doporucili?
Cetl jsem recenzi na LOOX 720 kde se pise ze bila na displeji je prilis zluta, jake jsou Vase poznatky? Nevhodne na filmy??
Zdenek Malinsky (9781)|23.8.2007 15:55
Nevím, zda má smysl dnes kupovat 3 roky staré zařízení.
Žlutý displej na Looxu byl jen v jedné sérii, na jiných nebyl - chce to prohlédnout, ale to je snad při nákupu normální, ne?

Ve zkratce:
Pro HP - větší displej, tělo PDA z hořčíkové slitiiny, možnost přechodu na WM 5
Pro Loox - USP host

Přečti si recenze a v diskuzích zkušenosti uživatelů. Požadavky, co jsi psal, splňují obě PDA "s prstem v nose". Možná z důvodu většího displeje na filmy a navigaci by byl lepší HP. Ale jak jsem psal, je to morálně staré zařízení a nevím, zda ho dnes ještě seženeš jako nový v obchodě, aby na něj byla záruka.
smallbox (4)|23.8.2007 17:50
Velice děkuji za odpověď, píšete že se jedná o 3 roky staré zařízení. Mohl byste tedy poradit nějaké novější, hlavně s kvalitním TFT displejem pro sledování filmů tak kolem 4 palců nebo i více. Vestavěnou GPS nepožaduji. Stačí mi externí GPSka BT. Mapový software předopkládám IGo.
Carabei (611)|23.8.2007 23:46
to zdenek: a k cemu je prosimte USP host?(ze by ustav socialni pece?)


smallbox: no radne velkej display je na HTC Advantage, ale to uz je trosku drazsi, jinak velkej display ma Acer, ale ten bych kvuli problemum nedoporucoval, ja budu hajit sve barvy a doporucim LOOXe(C550 nebo N560). Precejen nove zarizeni znamena vetsi podporu.
TheMelin (1642)|24.8.2007 13:07
Zdenek se preklepl, to se muze stat snad kazdemu.
Mel namysli USB Host, tedy moznost pripojit k Looxu treba externi disk, flash disk, fotoaparat atd. Sam jsem ho mel a je to parada.
Carabei (611)|24.8.2007 13:28
zname zname, sam mam looxe

jen me docela zarazilo ze preklep o pul klavesnice, ale to uz je OT:D
Erikt68i (266)|24.8.2007 23:12
Jen tak na okraj. Díky USB Hostu mám připojenej externí notebookovej disk 80GByte a sleduji přímo libovolný film v AVI/MPEG nahraný na disku bez převodu rovnou na Looxovi - pomocí programu CorePlayer. A WMV filmy jedou i v integrovaném prohlížeči. Prostě na disk zkopírovaná full CD. A dokonce velká CDmechanika v externím boxu jede taky. Tam se ale někdy film kousne a je třeba to postrčit.
A to dnes nedokážou žádná nová PDA v této cenové kategorii s novými operačními systémy - takže stáří někdy bývá irelevantní.:D :D :D