Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BT ukladani primo na kartu

Muchkon (7)|22.8.2007 19:45
Existuje nejaka aplikace nebo neco podobneho co by umoznovalo, aby se soubory prijmute pres BT ukladali rovnou na kartu?
Mam MDA Compact III s WM5
kecinzer_ce4you (332)|23.8.2007 11:52
Také bych něco takového bral.
Milis (129)|23.8.2007 16:36
Ano, funguje na to Smart file acceptor, nebo jeho mateřská aplikace, ze které vychází, výborný BLUEZARD (bývalý The real blue jack).
Muchkon (7)|24.8.2007 18:17
Diky opravdu to funguje, staci pri prenosu mit zaply tenhle program a vse se uklada na kartu
musashi (111)|30.8.2007 11:04
Diky moc za rady, odzkousim!
Za hledani se omlouvam, zkousel jsem, ale nepovedlo se mi nakombinovat vhodna slova, takze k vysledku jsem nedospel ... snad prominete.
Vlakno je mozne zamknout. Diky!
musashi (111)|30.8.2007 11:42
Tak jsem zkusil Bluezard a bohuzel mi to nefunguje.
Pri pokusu o zmenu adresare se tato neulozi a stejne to jako vychozi nabizi adresar My Documents v interni pameti.
Nepomohlo ani zaskrtnuti ukladani dat na Storage Card, kterou jsem tam nekde objevil. Zkratka se to porad uklada to pameti telefonu.
Nebo delam neco spatne? Jestli to nekomu funguje, dokazal by poradit, jaka nastaveni je treba udelat?
Predem diky!
Milis (129)|30.8.2007 12:02
Jj, v nastavení musíš zaškrtnout ukládání na storage card. jelikož mi příjmání souborů nějak nefunguje, vždy se přes bluezard k někomu připojím a soubor si downloadnu.

Nebo zkus ten Smart file acceptor, ten mi taky fungoval spolehlivě, spustíš ho, nastavíš a stahuješ (program musí být spuštěný při stahování mám pocit)
Bedřich Stejskal (57)|7.9.2007 22:19
Nějak mi to nejede...link na tento softík je v pořádku,ale po stáhnutí souboru a spuštění mi vyhodí chybovou hlášku o nepodařeném spuštění či co..takže se BT stahování a ukládání na SD kartu stále nekoná...PORADÍTE NĚKDO???? :sarcastic: