Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prestalo fungovat spojeni s PC

CommanderZ (1798)|22.8.2007 18:29
Tak mi ted moje masinka docela zkazila radost. Asi 3 pohodove dny po flashi na WM6 (ofiko ROM) mi uplne prestalo fungovat spojeni s PC. Kdyz ho pres kabel pripojim, tak se chvili v AS (4.5 samozrejme) toci ty zelene sipky a pak vyskoci error:
[CODE]Synchronization cannot be completed successfully. Reconnect your device and try again. If the problem persists, see the Microsoft ActiveSync Troubleshooter in Microsoft ActiveSync Help on your desktop computer.[/CODE]
a synchronizace se ukonci, dal pak uz nedela nic, ale sipky jsou porad zelene, takze se tvari jako pripojeny. Do Explore vlezt jde, jdou normalne prohlizet slozky a soubory jsou tam taky, kdyz se ale pokusim neco (cokoliv) zkopirovat na PC, tak to napise ze Access is denied. Opacnym smerem zase pise, ze nema dost mista (povoleni soubor kopirovat samozrejme mam a mista je na obou stranach taky dost).

Zkousel jsem preinstalovat AS na PC a to nepomohlo, take jsem zkousel jiny miniUSB kabel, taky nic. Jiny pocitac s AS na vyzkouseni k dispozici nemam a ani jeste na masine nemam nainstalovany WM5Storage abych mohl zkusit datove spojeni s jinym PC :?

Posledni co me napada je dalsi flash ROM, jestli by to treba nepomohlo :disgusted:

Co si o tom myslite?
burticek (211)|22.8.2007 18:49
Nic nepises o firewallu. Pred flashem jsi pouzival taky AS 4.5?
CommanderZ (1798)|22.8.2007 18:57
Firewall nemam, i ten XPacky je deaktivovany. Ne, ten AS jsem updatoval kvuli tomu flashi. Ale jak rikam, jeste tri dny po flashi to jelo uplne v pohode.
burticek (211)|22.8.2007 19:36
Mne to prijde, jako by Ti neco blokovalo pristup tam a zpatky. Je to jen videt, ale nic to nezapise.

Zkousel jsi pred novou instalaci AS procistit registry? Kdyztak zrusti partnerstvi, HR pda a zkusit nove partnerstvi. Obcas taky pomuze na compu vratit predchozi bod obnoveni (pokud pouzivas).
CommanderZ (1798)|22.8.2007 19:47
:D Predchozi bod obnoveni mam stary asi tri ctvrte roku, udelal jsem ho po instalaci systemu.

Nic co by ho tam mohlo blokovat tam nemam, rozhodne ne nic co bych instaloval v dobe kdy se to sesypalo. Jediny rezidentny program, ktery jsem v poslednim tydnu instaloval byl Apache Server. A ten s tim AFAIK nijak nesouvisi. A ani to neodpovida casove, instaloval jsem ho az po te, co se to zhroutilo.

No co, jdu to znova flashnout. A jestli to nepujde, tak to momentalne vidim na reklamaci.

EDIT: Tak flash nebude. Device not responding. :evil:
ttuky (13)|31.8.2007 08:22
Měl jsem stejný problém a vyřešilo to vyčištění registrů XP
Honza102 (182)|31.8.2007 18:32
Přesně ten samý problém na WM 6 + WVista. Pomohl až HR, spolu se smazáním všech partnerství na PC.