Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MIO P550 a SPB pocket plus

havrous (5)|22.8.2007 15:44
Zdravim,
naistaloval jsem SPB pocket plus a bohužel mi nefunguje regulace posvícení displeje z úvodní obrazovky, kterou si tam SPB přidá. Regulace zvuku jde normálně ovládat. Nevíte jak rozchodit i regulaci podsvětlení nebo jaký jiný program by mi to umožnil.
dík
Zdenek Malinsky (9781)|22.8.2007 17:03
Defaultni regulace podsviceni funguje? Spb P+ z nej vychazi-zkus soft reset nebo reinstal. Ale kdyz jsem tento soft zkousel, nebyl v tomto smeru zadny problem.

Jiny soft - plugin je treba free today warior nebo matrix (nebo tak nejak-nejsem si jisty presnosti nazvu). Mozna iLauncher.
havrous (5)|23.8.2007 07:44
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Defaultni regulace podsviceni funguje? Spb P+ z nej vychazi-zkus soft reset nebo reinstal. Ale kdyz jsem tento soft zkousel, nebyl v tomto smeru zadny problem.

Jiny soft - plugin je treba free today warior nebo matrix (nebo tak nejak-nejsem si jisty presnosti nazvu). Mozna iLauncher.[/QUOTE]

Regulace přes nastavení v systému funguje normálně. Soft reset jsem zkoušel a taky nic. Nefungovalo to ani kolegovi na P350.
S jakou verzí SPB ti to šlo? já instaloval 3.2.0.
Zdenek Malinsky (9781)|23.8.2007 14:10
Verzi nevím, bylo to před cca 2 lety.

Ono to fungování se může lišit cihlu od cihly. Metrix mě v předchozí verzi nefungoval - viz, Today Warrior mi šlape bezproblémově. U něj můžeš zkusit novější verzi.
Valheru_ce4you (68)|25.8.2007 09:40

Tak Today Warrior mi na A701 odstrelil cely system cerna obrazovka po SR nutny HR.:)