Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Poslech navig.instrukcii pres BT autoradio

rems_ce4you (3)|22.8.2007 12:59
Prosim o radu pri nastaveni priposlechu navigace pres BT Autoradio.Pri propojeni pristroje HTC s autoradiem bezproblemu funguje handsfree telefon ale navigacni instrukce dostavam jenom z reproduktoru PDA a ne z reproduktoru autoradia .Nastavit to nejak musi jit,protoze se mi par krat stalo,ze TOMTOM se spustil z reproduktoru autoradia tak,ze se stisil aktualni poslech radia,tomtom zadal instrukci a radio se opet vratilo na puvodni uroven hlasitosti.Po vypnuti zapalovani automobilu se navigace spousti jenom z reproduktoru PDA-cka.Dekuji za kazdou radu,navigace je sqela ale komfort by byl dokonaly s poslechem pres audiosoustavu autoradia.
Ivo Pokorný (400)|22.8.2007 13:11
Nevim jak je to s autoradiem, ale s BT HF mi to funfuje normalne, jen nez pustim TT si pripojim sluchatko a pak mi vse chodi do nej. podle me to bude podobne. Je otazkou, zda se pri vypnuti klicku telefon od radia neodparuje.
Shemik_ce4you (107)|21.11.2007 11:18
Ahojte, resim podobny problem, jen by mi stacilo, kdyby mi sel hlas jen do BT-sluchatka. Sem tam se mi nejakym zahadnym omylem stane, ze mi po startu neco do BT-sluchtka rekne, ale nebyva to vic nez jeden navigacni povel a pak se to opet prepne na reproduktor telefonu. Jak docilit toho aby sel zvuk do BT-sluchatka?

(postup nejdriv sparovat sluchatko s telefonem a pak teprve startovan navigaci jsem vyzkousel, ale zvuk jde rovnou do reprodiktoru.)
Diky za rady. :)

PS: Mam HTC P3300 Artemis a v nem TTN 6, BT-sluchatko SonyErricson HBH-PV 705.
PedroKV (180)|22.11.2007 19:33
já pda propojil výstupem jack na vstup aux na panelu autorádia a je to. Vím, že ne všem to pomůže (ne všechny autorádia mají aux), ale možná vám to pomůže při příštím výběru autorádia. Teď můžu i pohodlně sledovat filmy. Sony MEX DV1000.
BRunner (92)|24.11.2007 20:40
Musíte po připojení přesměrovat veškeré audio do handsfree, například pomocí
téhle utility.

Na poslech hudby to zrovna neni, ale na to aby navigace kecala přes rádio nebo handsfree to stačí.
Shemik_ce4you (107)|25.11.2007 01:33
Tak jsem nainstaloval BT Toggle a ten se sice zda byt funkcni nebo alespon prepina mezi moduly Audio Gateway / Voice Speed Dial, ale i tak mi jde zvuk do reproduktoru. Jen kdyz napr. pri prehravani pisnicky v WMPlayeru zmacknu hlavni tlacitko na nahlavnim BTcku tak po dobu co se zapina hlasove vytaceni mi jde zvuk z prehravace asi na 5 vterin do ucha, ale pak se opet prepne do repraku. A takto se to chova at je BT Toggle v modulu Audio Gateway nebo v modulu Voice Speed Dial.
RStein (2012)|25.11.2007 09:28
Ja jsem zkousel vice programku a zadny poradne nefungoval.
Moje pozadavky:
1) Vsechny navigacni instrukce pres BT HF radia.
2) U radia dojde automaticky ke ztiseni reprodukovaneho zvuku.
3) Radio neceka jen na prehrani zvuku z PDA, ale je mozne poslouchat radiovou stanici/MP3 na CD.

Uz jsem si chtel i nejaky programek napsat, ale mam obavu z jedne veci - kdyz presmeruji vsechny zvuky pres AG driver do BT HF, tak radio zustane stale v rezimu "telefon" a potlaci vsechny zvuky z radia/CD prehravace. Navic bych si tipnul, ze mi BT HF nedovoli prijmout ani uskutecnit hovor.
PhSnake (872)|25.11.2007 11:14
tiez podobny problem. Jedina moznost u mna je pustat si MP3 z PDA (pripojene na autoradio ako wireless stereo a potom mi tomtom ide cez radio, alebo to mam pripojene len ako handsfree a potom tomtom ide cez repracik PDA. A kezde autoradio ma podporu mp3(CD/SD)tak pocuvam navigaciu cez PDA.
bjirka (380)|25.11.2007 11:16
Osobně to řeším přes A2DP profil (tam jde vše z PPC - TT, hovory, media zvuky, prostě všechny zvuky bez omezení), ale ne přes autorádio (takové s BT nemám ani nevím, jestli některé autorádio tento profil umí), ale přes BlueTone od Just mobile - nacvaknuto na cloně zvuk dobrý, naprostá spokojenost. Jediné mínus je to, že je to další krám, ale auto to uveze...
PedroKV (180)|25.11.2007 15:24
[QUOTE="bjirka"]Osobně to řeším přes A2DP profil (tam jde vše z PPC - TT, hovory, media zvuky, prostě všechny zvuky bez omezení), ale ne přes autorádio (takové s BT nemám ani nevím, jestli některé autorádio tento profil umí), ale přes BlueTone od Just mobile - nacvaknuto na cloně zvuk dobrý, naprostá spokojenost. Jediné mínus je to, že je to další krám, ale auto to uveze...[/QUOTE]

Sony BT2500, autorádio s HF a A2DP profilem.. Doufám, že jsem se nespletl.
RStein (2012)|25.11.2007 15:34
Pioneer DEH-P 55 BT umi bohuzel jen profilk Handsfree/Headset.
Vyssi modely ze stejne rady maji i A2DP, ale nechtelo se mi priplacet za "nesmysly" typu vetsi a barevnejsi displej nebo motoricke vyklapeni radia.
Bohuzel jsem netusil, ze pioneer orezal i profily.
A stejne by mi vadilo, ze nemohu mit pri aktivnim A2Dp profilu spustene radio.
Asi se zkusim jeste podivat, jak rychle bych mohl na BT HF pri navigacni instrukci simulovat hovor a presmerovat zvuk z PDA jen po dobu vysloveni instrukce.
Shemik_ce4you (107)|25.11.2007 17:04
Tak BT Toggle nepomohl. A v nastaveni telefonu to nastavit nejde? Nepotreboval a nezkousel to nikdo?
Prenos zvuku primo z Artemise (TT, MP3, FM-Radio a pod.) do BT-HF bez pomoci autoradia.