Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IGo

bavlnena_ovecka (0)|22.8.2007 11:41
Používám IGo na rx5940 s WM5, nejde se mi z IGo přepnout na plochu - proste musim vždy vypnout IGo abych mohl dělat něco jineho v jinym programu. Nechce pracovat v pozadi. Jak to nastavit?
wendabr (11)|5.9.2007 21:32
Také s tímto bodem mám problémy. Rád bych používal na PDA i jiné programy, běžící v pozadí, např. něco pro geocaching nebo hudbu v pozadí apod. Když jsem zkoušel kdysi dávno TomTom proti takovénu programu, nebyl problém pravým tlačítkem joysticku (přepínačem úloh) přepínat běžící programy (u ASUS nazývaných úlohy). IGO si však zřejmě po spuštění zablokuje všechny klávesy pro svoje funkce a programy nejdou přepínat. Dá se funkce alespoňnějakých kláves u IGO odblokovat?
kultus (418)|5.9.2007 22:02
njn takze schodit na listu a task managerem nakopnout ostatni ulohy nic moz ale rudym telefonkem se da krasne schodit...nic vic nepotrebuju...
zuzkys (356)|5.9.2007 22:03
Konkrétně mluvíte o iGO, nestačí místo ukončovacího tlačítka tapnout na v pravém horním rohu minimalizační tlačítko? Taková bílá šipka. Nevyřešilo by to aspoň trochu váš problém? A pak následně opětovné spuštění z dolní lišty na pda?
Vlada165 (676)|6.9.2007 07:55
Jo tim bilym trojuhelnikem to mam vyzkousene, ale ma to bohuzel nevyhody :-(.

Treba u TomToma muzu mit v pozadi spustene treba SmartMaps, kde se da jejich virtualnimi tlacitky krasne menit jejich meritko mapy a v pripade zacpy se HW tlacitky rychle prepnu do SM a prehledne vidim, kde je nejblizsi odbocka, kterou by se dala pripadne zacpa objet
(primo v TomTomu se i pri popojizdeni v te zacpe spatne manipuluje s mapou, abych si mohl prohlednout "okoli" a treba nahodou nenaboril auto pred sebou)
a precejen do toho trojuhelnicku a male ikonky v "SysTray" se za jzdy strefuje spatne, kdyz se chci prepnout rychle do jineho programu a nebyt nebezpecny svemu okoli ;-( ...

Tohle jsem ale uvedl jen jako priklad, protoze naopak je pravda, ze iGO ma nez TomTom propracovanejsi to "prohlizeni nejblizsiho okoli" primo ve sve mape, "zamknuti zoomovani", ci oddalovani mapy HW tlacitky bez mizeni dulezitych detailu (ty uTT bohuzel pri "oddaleni" mizi :-(...),
ale nekdy by se mi treba to rychle prepnuti treba do SM (anebo jineho programu) pro "rychly pohled do normalni mapy" hodilo vic a u iGA je to bohuzel opravdu nebezpecnejsi prepinat zajizdy nez u TT :-(

Grrr zase priklad, jak ma neco lepsi TT a neco naopak iGO a asi opravdu "nemuze" byt ani jeden z techto programu dokonaly ;-(...
kultus (418)|6.9.2007 11:18
na schozeni mam cerveny telefonek a task manazer mam na HW tlacitku takze prace s jednou rukou uplne vpohode...ale chapu ze jine pristroje to mit nemusi...
wendabr (11)|6.9.2007 14:02
Zuskys: díky, na Asus A-632 to pomohlo. Je to trošku takové škrabání pravé části hlavy levou rukou, ale zatím lepší než nic, to IGO si na A-632 opravdu "vezme" všechna HW tlačítka a zatím nevím, jak je přemapovat, či donutit IGO, aby mi nějaké "přenechalo"...:-) Jde mi o to, že normálně používám na kole Oziexplorer, ale na průjezd velkých měst (hlavně v zahraničí) je lepší autonavigace, přičemž chci, aby mi běžel i Ozík kvůli tracklogu.
Mudrunka (547)|6.9.2007 16:53
no já nevím, nezkoušel jsem to, ale vždy jsem si myslel, že přiřazení HW tlačítek u i-GO určují informace v souboru – Data.zip/config/keybind.txt a že stačí příslušný řádek odpovídající danému tlačítku vyhodit. Každopádně by mě zajímal výsledek, ale bylo by divný pokud by to nefungovalo.
Konkrétně z „výroby" tam je :

[default]
C1="TILTDOWN"
C2="TILTUP"
C3="ROUTEINFO"
C4="SWITCH_MAP_COCKPIT"
C5="PUTPINTOGPS"
UP="ZOOMIN"
DOWN="ZOOMOUT"
LEFT="ROTATELEFT"
RIGHT="ROTATERIGHT"
DIAL="MINIMIZE"
END="MINIMIZE"
JOGUP="VOLUMEUP"
JOGDOWN="VOLUMEDOWN"

atd…..
EDIT: tak jsem to zkoušel a cesta tudy asi nevede. Vymazáním příslušného řádku jsem docílil jenom nefunkčnost daného HW tlačítka v i-GO, nikoliv však jeho uvolnění pro PDA.