Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ipaq1940 wm2003 ita do wm2003 eng rom image

chozze_ce4you (0)|27.3.2004 12:36
Ahoj, mám tu takový zapeklitý problém. Mám hp 1940 s windows mobile 2003 v italštině. Našel jsem "lokalizační" programy pro češtinu od Sunnysoftu a Pargaonu, jenže oba pro správnou funkci vyžadují windows mobile 2003 eng. Chci se zeptat dá se někde sehnat WM2003 eng pro hp 1940 rom image? Koukal jsem na p2p sítě a někde to neviděl. Nebo mohl by mi ten image prosím někdo ze stejného modelu nahrát? Nějaké jiné nápady co s tím? Když instaluju Sunnysoft nebo Paragon rovnou na tu italštinu tak to sice funguje, ale nedostanu se do nastavení a programů....... Díky za odpovědi, zatim
blackf_ce4you (15)|27.3.2004 13:22
Pokud to umíš tam dostat tak je to na HP.COM :)
Jinak jsem to dělal ručně. Není žádný zásah do Ipaqu, ale musí něco editnout v bin. klidně udělám, ale jsem ze Zlína.
blackf_ce4you (15)|27.3.2004 13:41
Iatlštinu jsem nedělal. Nemám tu Ital. Ipaq. Hotové to mám pro FR. Když mi ho pučíš tak za 1 hod to máš hoto. Bez něj to neudělám. Potřebuju ten orig Ital. Imag co máš v Ipaqu.
Když tak na ICQ jsem i na MSN
chozze_ce4you (0)|27.3.2004 21:26
Ahoj chystám se dost (nejradši bych hned) brzo provédst upgrade na eng dle tohoto návodu http://www.geocities.com/i_can_do_it_good/UnNamed.html , můžeš na to mrknout jestli je to ok, prosím? Nebo v případě že by jsi chtěl ita img rom tak mi ještě řekni jak na zálohu rom :-). Jsem na icq.....