Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Vario - "někdy" nevyzvání příchozí hovor

stris (98)|20.8.2007 21:55
Zdar
Již delší dobu pozoruji problém s vyzváněním u mého MDA Vario.Občas se mi stává, že ačkoli nemám zvonění ztlumené, při příchozím hovoru se mi jen rožne displej a vše vypadá, jako by bylo OK, ale zvuk prostě nezvoní. Nepodařilo se mi najít klíč, kdy se rozhodne zvonit a kdy ne, žádné třídy u kontaktů nemám, zvonění mám nastaveno defaultně po HR. Nejsem si jist, zda to dělalo u WM5, ale měl jsem delší dobu nainstalovánu verzi WM6, myslel jsem si že je to její chyba a tak jsem si sehnal další verzi, flashnul a dnes se mi to stalo znovu. Netušíte kde mohu mít něco špatně? Kam se kouknout? Dnes jsem to zpozoroval, poprosil kolegu o prozvonění, nezvonilo, jen jsem změnil defaultní tón vyzvánění na jiný, ihned potom jsem se nechal opět stejným číslem prozvonit a už to fungovalo. Neresetoval jsem, ani jsem neprováděl jiné úpravy.
poppjakub (6)|20.8.2007 23:09
Mam stejny problem, uzivam MDA Vario mam tam flashnutou Superrom a take se mi obcas stane ze nezvoni. Ja pouzivam spis vybrace a taky nekdy nevybruje ani pri prichodu SMS. Celkem by me take zajimalo cim to muze byt.