Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dotazy na A620 BT

maque (3)|27.3.2004 01:24
Přemýšlím o koupi tohoto zařízení a zajímalo by mě pár věcí:

1) Jak je to s nevyměnitelnou baterií? Nejde vyměnit vůbec (je zalitá někde uvnitř) nebo lze vymněnit obtížně?

2) Má někdo zkušenosti s připojením s telefonem Siemens S55 přes BT?

3) Jestli je to hloupá otázka, tak se omlouvám, ale je to první mrňousek, kterého si chci pořídit. Je možné přepnout zobrazení "naležato" např. pro přehrávání videa, prohlížení obrázků, ...?

MrAndrew (12)|27.3.2004 12:28
Ja jsem stastnym vlastnikem A620, takze o modrem zubu netusim, ale nebal bych se, ze by to byl problem.
1) melo by to jit, ovsem chce to nejake servisni stredisko a pripravit si zhruba 1500 Kc.
3) Rotovani videa zalezi asi spis na tom, jaky soft si poridis na prehravani, ale treba predinstalovany windows media player to natoceni zvladnul ...
PavelR. (2184)|27.3.2004 19:20
[QUOTE="maque"]

2) Má někdo zkušenosti s připojením s telefonem Siemens S55 přes BT?

[/QUOTE]

... ASUSe 620 jsem nějakou dobu s S55 (FW16) bez problémů používal.

PavelR.
Martínek:-)_oldd (6)|21.5.2004 11:14
Hezký den,

možná je to už trošku od věci, ale jelikož jsem se o Siemens S55 zajímal, mám o něm docela dost informací. Relativně často jsem četl o problémech s vypínáním telefonu při GPRS spojení... Telefonu se při volání (mám odzkoušeno i s C55, kde po ani ne hodinovém hovoru je baterie docela horká) docela hřeje baterie a přibližně po hodině se údajně většina S55 zřejmě z bezpečnostních důvodů vypne... Ale ne u všech kousků to dělá... Nicméně je to docela častá informace...

Hezký den
Venca_ce4you (7)|7.9.2005 07:24
Mám asua a 620BT a používám M V 500 a teďko jsem to zkusil i přes N 6310i.U o bouch to BT šlape dobře.Jen N 6310i nepodporuje internet a proto se připojuješ přes wap GPRS.Pouštění filmu si můžeš upravit a to na ležatý a na stojatý displej.