Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

komunikatory s HW klavesnici - kvalita provedeni

okno (115)|19.8.2007 19:53
Dobry den, jsem cerstvym majitelem HTC Atlas s HW klavesnici a jsem trochu rozcarovany a premyslim o prodeji.

Chtel bych se zeptat na zkusenosti majitelu zarizeni s HW klavesnici.

Prvni vec, ktere jsem si hned vsimnul ze v zavrenem stavu nesedi vrchni dil pevne na spodnim, ale ze se mirne vykla=vrchni cast se da o malinkaty kousek primacknout na spodni cas - pri tlaku shora.
Dalsi mne prekvapila klavesnice po vysunuti. Vrchni cast s displejem opet nesedi uplne na tvrdo, ale vykla se a je volna. dokonce je to citi i pri rychlych pohybech nahoru a dolu.

Je to zpracovanim toho zarizeni a nebo jsou toto neduhy vsech zarizeni s HW klavesnici. Pokud by se tento problem s volnosti postupem casu zvysoval tak si to nedovedu predstavit jelikoz jiz ted po 3tydnech pouivani je vrchni dil docela uvolneny.

Vsem moc dekuji za pripominky.

Pokud je to kvalitou zpracovani tohoto zarzeni tak jde okamzite pryc a radeji si pockam na nejaky jiny model a vratim s k klasickemu mobilu.

Martin Ráž Hoch (1832)|19.8.2007 21:14
Mám HTC TyTN a je to dost podobné, v zavřeném stavu mi trochu nesedí, ale to je asi tak všechno. Za cca půl roku s tím nebyl problém.

Možná by pohla fotka co máte na mysli. Takhle nelze posoudit kritéria;)
JoU81_ce4you (116)|19.8.2007 21:38
Ja mel Vario a nebylo to spatny, a to jsem docela puntickar :)
dort (1212)|19.8.2007 21:51
no co říká moje zkušenost s HTC TyTN, tak se po pár dnech "rozvyklal" a pak držel ve stejných "kolejích"
babicka (76)|19.8.2007 22:04
Jj, presne to same me napadlo, kdyz jsem si poridil Heralda. Nechapu proc tam nedaji nejakou zaklopnou pojisku, ktera by v zavrenem stavu drzela oba dily u sebe. Ale da se na to zvyknout, po nekolika mesicich uz mi to vubec neprijde a nezhorsuje se to.
okno (115)|19.8.2007 22:24
takze je vyklani normalni zalezitost? mne to tolik nevadi, ale kdyby se to melo zhorsovat tak jsem uvazoval ze bych to radeji prodal.

Pokud to takto zustane tak bych to prezil.


BTW: tezko se to foti, vule tam je v zavrenem stavu tak 0.1mm a stejne tak v otevrenem stavu, jen je to zkratka citit ze kolejnicky jsou volne a nesedi to presne. Trochu mne to prekvapilo u noveho zarizeni a reklamovat nemuzu je to made by EBAY .-)


trminek (88)|19.8.2007 22:40
Dílenský zpracování alespoň u HTC je dost o kusu. Když jsem měl 1. Heralda tak seděl uplně krásně. Pak jsem v reklamaci dostal jiného a ten již měl vůli a kolegův Herald měl vůli v zavřením stavu téměř milimetr. Tytn mě pro změnu vaklal né na tlak mezi horním a dolním dílem ale v bocích v zavřeném stavu. Snad nejlépe mě přislo zpracované Vario. To mi drželo pěkně v zavřeném i otevřeném stavu. Ale ani u jednoho zařízení se to nezhoršovalo s časem používání. A jedna rada na závěr. Pokud ti to vaklání vadí nalep si tam malou kostičku izolepy :-) ....
htcjirka (1875)|19.8.2007 23:27
0,1 mm neni nic hrozneho,ale usmevne.Mel jsem kdysi Vario,vule tam byla od noveho.Byla porad stejna po pul roce uzivani.Vsechny znacky telefonu s vysuvnou konstrukci maji vuli.Nyni mam Tytna a nijak me vule nevadi,protoze vim ze bude porad stejna pokud s nim nebudu delat psi kusy.Urcite to neni duvod k znepokojeni a zbaveni se pristroje.
okno (115)|20.8.2007 00:47
vsem moc dekuji za odpovedi, pokud se vsichni shodujete ze se vyklani casem nezhorsovalo tak jsem spokojen.

Uvidime, snad tento kus nebude vyjimka.

tazz1 (680)|21.8.2007 03:12
presne tak. Mam Vario a pohoda. A to dostava zabrat uz skoro d a roky.