Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Interwrite 9.1 a Shift

chromos (116)|18.8.2007 03:57
Na sw klávesnici nefunguje klávesa Shift. Respektive funguje tak, že přepne malá písmena na velká, ale označit s ní více souborů v souborovém manažeru nelze. Originální sw klávesnice funguje i v tomto směru. Nějaké nápady? Děkuju za odpověď (odpovědi).
Kleid (213)|22.8.2007 17:16
Dobry den, ne zcela rozumim Vasemu dotazu.

Multiselect v Pruzkumnikovi funguje standardne bez vyuziti klavesnice. Pokud vyuzivate vybirani poklikanim lze pouzit klavesu CTRL.

chromos (116)|23.8.2007 04:40
Mel jsem na mysli oznaceni zacatku a konce vyberu, ke kteremuzto ucelu se klavesa Shift bezne pouziva. V Pruzkumniku to jde sice i bez klavesnice, ale existuje i jiny software, ktery se na tuto funkci klavesy Shift spoleha a ktera u defaultni sw klavesnice timto obvyklym zpusobem funguje. Ano, klavesu Ctrl lze u vasi klavesnice k selektivnimu vyberu pouzit, byl bych rad, kdybych obdobnym zpusobem mohl pouzivat i Shift. Ale uz mi odepsal vas kolega David Svasek, ze o teto moznosti ani neuvazujete. Myslim si, ze je to skoda, tolik funkci Shift zase nema, abych se dokazal smirit s jejich snizenim na polovinu. :-(

Kdybyste prece jen o Shiftu zauvazovali, jsem prvni ve fronte. :-)