Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Interwrite 9.1 a Shift

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Na sw klávesnici nefunguje klávesa Shift. Respektive funguje tak, že přepne malá písmena na velká, ale označit s ní více souborů v souborovém manažeru nelze. Originální sw klávesnice funguje i v tomto směru. Nějaké nápady? Děkuju za odpověď (odpovědi).
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Dobry den, ne zcela rozumim Vasemu dotazu.

Multiselect v Pruzkumnikovi funguje standardne bez vyuziti klavesnice. Pokud vyuzivate vybirani poklikanim lze pouzit klavesu CTRL.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Mel jsem na mysli oznaceni zacatku a konce vyberu, ke kteremuzto ucelu se klavesa Shift bezne pouziva. V Pruzkumniku to jde sice i bez klavesnice, ale existuje i jiny software, ktery se na tuto funkci klavesy Shift spoleha a ktera u defaultni sw klavesnice timto obvyklym zpusobem funguje. Ano, klavesu Ctrl lze u vasi klavesnice k selektivnimu vyberu pouzit, byl bych rad, kdybych obdobnym zpusobem mohl pouzivat i Shift. Ale uz mi odepsal vas kolega David Svasek, ze o teto moznosti ani neuvazujete. Myslim si, ze je to skoda, tolik funkci Shift zase nema, abych se dokazal smirit s jejich snizenim na polovinu. :-(

Kdybyste prece jen o Shiftu zauvazovali, jsem prvni ve fronte. :-)

Podobná témata

1. HTC SHIFT - tipy, triky a zkušenosti...
    Od htcjirka v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 199
    Poslední příspěvek: 26-01-2011, 21:49
  2. Jak v HTC Shift zplnohodnotit WM 6
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 16-04-2008, 17:26
  3. HTC Shift konečně s plnohodnotnými WM6Pro
    Od hajekm v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-03-2008, 12:04
  4. Reakcí: 2