Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: rx4240

Starejbar_ce4you
    Guest

Zdravím, plánuju si koupit toto pda. Přečetl jsem si i reakce tady v diskuzi a vypadá to že i uživatelé jsou spokojeni. Nemáte někdo odkaz na nějakou podrobnou recenzi, moc jsem toho nenašel. Beru i názory uživatelů, také by mě zajímalo jeký obal na něj používáte a jak padne do ruky, podle fotek toho moc poznat nejde. Toto jsou asi jediné otázky jinak se mi víc než líbí.
    Děkuji za odpovědi
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Mám ho asi měsíc a jsem spokojenej. Konstrukce je pevná, nikde nic nevrže. Chybějící kurzorový kříž mi nechybí, naopak jsem získal jogdial (se slzou v oku vzpomínám na stařičké clié). Příjemná velikost, když s ním chodím po lese (geocaching), ani skoro nevím, že mám něco v ruce. Obstojná výdrž, zapnutý tomtom s připojenou gps přes bluetooth si po šesti hodinách vzal 90% z baterky. Ale abych jen nechválil:

- potíže se zapínáním přístroje, někdy reaguje až na druhé stisknutí vypínače. Ale dá se na to zvyknout, prostě ho zapínám "dvojklikem". :-)

- nefunkčnost (nebo moje nešikovnost, ale po přečtení několika fór bych se spíš přiklonil k té nefunkčnosti) vestavěného Intermediate driveru GPS, pomocí kterého bych měl být schopen připojit k gps více programů zároveň (lze řešit např. softem gpsgate).

- na českém trhu neexistence jakéhokoliv příslušenství (stylusy, pouzdra, držáky do auta; fólii naštěstí koupit lze).

Zatím jsem na žádná jiná negativa nepřišel (a to jsem docela velkej šťoural), takže výhody u mě jasně převažují: výdrž na baterku, velikost, cena (!), 3,5mm jack, SD slot (žádné mini nebo mikro), jogdial.

EDIT: tak se mi konečně podařilo zprovoznit Intermediate driver GPS. Vyzkoušeno s aplikacemi OziCE a BeeLineGPS, a to jak současně tak i jednotlivě běžícími. Bohužel s TomTomem to pořád nechodí, ten musí být připojen přímo na hw COM port, v případě tohoto pda na COM5.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Mám ho od dubna a zatím jsem spokojenej, stylusy se daj koupit třeba kombinovaný s propisovačkou, obal jsem zakoupil na foťák rozměrově odpovídající. A fungujou na něm i 4GB SD. Slušná recenze vyšla v Computeru. Hlavně nepoužívat přibalenou folii na display

Starejbar_ce4you
    Guest

Díky za odpovědi, na 99% si pro něj zítra půjdu, tak se na něj docela těším :-) Líbí se mi hlavně cena a co za ni dostanu :-) škoda jen toho chybějícího příslušenství. Ale to nějak překousnu,nebo nějak nahradím :-)

P.S. Fakt to zvládne i 4GB SD? Všude píšou že max je 2GB.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

No na data mám 2 GB ale na filmy a muziku a mapy 4GB od Kingmaxe.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

I já jsem ho zvolil spíš jako cenový kompromis - jinak jsem spíš přítelem větších zařízení. Nicméně, vzhledem k rozměrům ušetříš za MP3 přehrávač
    Problém se zapínáním potvrzuju, absence křížového ovladače asi bude vadit hlavně ve hrách. Já nehraju, takže mi to zatím chybí jen u Mediaplayeru, kde prostě neudělám track forward/back.
    4GB karta - nevím, sám používám jen 2GB.
    Příslušenství se snad sehnat dá, i když Sunnysoft chvíli váhal :? Já nejsem náročný, takže jsem nakonec trefil na nějaké úplně noname pouzdro, určené původně pro MP3 přehrávače - velikost přesně sedí, dokonce +/- i otvory na ovládací prvky na konektory.
    Jinak kdybys chtěl něco s integrovanou navigací, tak za cenu cca o 3k vyšší můžeš mít rx5730 - je téměř stejný, ale má už (kromě té navigace) a 64MB paměti.

Starejbar_ce4you
    Guest

Tak zítra pro něho valím, děkuju za názory i za celé toto fórum :-) pak sem zkusím hodit nějaké zkušennosti až si sním trochu pohraju

Podobná témata

1. HP rx4240 WM6
    Od shodan_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-06-2008, 12:24
  2. HP rx4240 a 8GB SDHC
    Od mijou v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-03-2008, 17:46
  3. HP rx4240 - hry
    Od vyvar v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq