Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPAQ h4150 - oprava displeje

Sieno (70)|26.3.2004 11:03
Mám velice podobný problém jako kolega Fish se svým iPAQem. Žel, dnes nevydržela moje elektronická paměť pád z cca 1m výšky na podlahu a displej utrpěl natolik, že nejde plnohodnotně dál využívat. Na několika místech jsem se snažil dopídit, na kolik vyšla výměna, doteď mi nikdo nebyl schopen odpovědět...

Snad někdo v diskuzi..?

Máte někdo zkušenost s výměnou displeje na PDA a na kolik vás tahle zkušenost přišla?

Děkuji,

NoOne
blackf_ce4you (15)|27.3.2004 13:59
Je to sranda za takových necelých 7 000,- ale to není cena od HP. Objednáno a vyměněno doma.
brn (114)|10.4.2004 15:02
Nevim, jestli jsi to uz nevidel, ale dnes jsem narazil na Brighthandu na tyhle diskuze:
Screen smashed
I think HP put wrong screen

Zejmena druha diskuze popisuje, ze do h4150 se da dat obrazovka z h1915 (ten ted stoji v sunnysoftu 7700), coz by IMHO bylo skvele, protoze ta je prave naprosto perfektni. Jenom, jestli je to pravda.

Kratka ukazka:

I had a 1910 and the 4155 side-by-side,
I liked the screen on the 1910 better, so I switched the screens.
I have been using the 4155 with a 1910 screen for months now and it works fine.



I kdyz - hrabat se sroubovakem v zarizeni za TOLIK penez a jeste nevedet jestli se to po zapnuti nejak neznici (spatnym zapojenim)... ale treba je to jenom moje obva (jsem totiz uplne levej).
blackf_ce4you (15)|13.4.2004 09:00
Už jsem to jednou někomu z Vás psal.
Zde to je: IPAQ REPAIR CENTER

LCD by mělo být stejné pro všechny modeli 19xx a snad i 41xx.
Bohužel mi to nikdo ze servisu nepotvrdil.
Sieno (70)|13.4.2004 13:17
[QUOTE="blackf"]Už jsem to jednou někomu z Vás psal.
Zde to je: IPAQ REPAIR CENTER

LCD by mělo být stejné pro všechny modeli 19xx a snad i 41xx.
Bohužel mi to nikdo ze servisu nepotvrdil.[/QUOTE]

Jo, blackf to psal mně a má pravdu. Ty displeje by měli být stejné. Dokonce i Hybo mě na to již upozornil :o) Oboum děkuji.

Teď už sháním pouze starší 19xx a někoho, kdo si troufne to vyměnit :o)

NoOne
waekri_ce4you (0)|4.11.2008 22:07
Ahoj, taky mi prdnul displej po pádu na vozovku, na ebay jsem nashel nahradní touchscreen anebo cely displej do 1000kc, ted jen potrebuju praktickou radu, nebo prirucku jak na to - rozbral jsem 4150, oddelil jsem displej a podarilo se mi nenasilne odklopit vrchni sklicko - ted se koukam primo na popraskany touchscreen - ten ale jeste drzi v kovovem ramecku - potreboval byl rozumnou radu, jak postoupit dale v opatrnem rozebirani (hlasky typu: kup si lepsi PDA, nebo to same svedci o pisateli, ale jsou na ***o). PROSIM, pokud bys mohl, byl bych ti vdecny, ke svym hrackam mam citovy vztah uz od raneho detstvi. Diky David
svenhassel (75)|5.11.2008 22:14
Ahoj pokud by jsi potřeboval poradit mohu ti doporučit jednoho pána, který umí sehnat od plastů po snad všechny typy displayu všech značek, když budeš mít zájem ozvi se mi na ICQ nebo semka a já ti pm pošlu kontakt .-)