Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problém s připojením na internet ve WM 6.0

reditel_ce4you (206)|17.8.2007 19:49
Chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo obdobnou zkušenost s nastavováním internetu na PDA přes mobil pod WM 6.0. Velmi mne překvapilo, že taková rutina může být i komplikací. Microsoft totiž vypustil některé záložkyv nastavení připojení, kde se třeba nastavuje extra dial string modem (+cgdcont=1,"IP"....) a bez toho mi to zkrátka nejede. S mobilem se to spojí, číslo to vytáčí mobil se na malou chvilku připojí a potom to spadne. Může někdo poradit? Díky:)
reditel_ce4you (206)|17.8.2007 22:37
Opravdu se nenajde nikdo kdo by věděl? :O
reditel_ce4you (206)|18.8.2007 11:23
Tak jsem včera zkoušel nastavit natvrdo DNS servery. Čísla jsem zjistil na internetu, ale ani to nepomohlo. Někde jsem tady četl, že s Vodafone není problém, tam ty záložky nejsou potřeba. Evidentně je tedy problém s připojením u O2 :(
mates2 (133)|18.8.2007 11:49
No a co požádat podporu u O2. Ať poradí.
reditel_ce4you (206)|18.8.2007 14:18
Tak už jsem to rozchodil, ale fakt to bylo o nervy. Musel jsem ješte donastavit v telefonu určitou záložku, která nebyla od konfigurační sms nastavená a proto to nechodilo. Je to opravdu zvláštní, protože pod WM2003 a WM 5.0 to běhalo se stejným telefonem bez potíží. Jsou holt věci mezi nebem a zemí...pardon mezi O2 a Microsoftem ;)