Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s velkým souborem na SD kartě - kopírování, playback MP3

Jindra Hojer (6)|26.3.2004 10:14
Na kartu SD 128 MB jsem si natáhl 103 MB mp3 soubor, ale musel jsem to několikrát opakovat, protože i když šlo o přesun po USB kabelu, stále to jakoby "vypadávalo", uložil se pouze částečný nepřehratelný soubor a kopírování se z neznámého důvodu ukončilo.

Když se mi konečně podařilo kopírování, s hrůzou jsem zjistil, že při přehrávání takové MP3 ve WMP mi to bufferuje snad každých 30 sekund, vypadne zvuk tak na 2-3 vteřiny!!!

Nevíte někdo, proč mi Looxík dělá tyto problémy s velkými soubory? Na CF kartu jsem dostal 50 MB soubor OK a playback je také OK.
Ignis (13)|1.6.2004 20:47
Myslim, že to může bejt i věcí přehrávače, který používáte... :?
ipf (2136)|2.6.2004 00:59
[QUOTE="Ignis"]Myslim, že to může bejt i věcí přehrávače, který používáte... :? [/QUOTE]

Ja, ja. Doporučuji vyzkoušet PocketMVP.
Sintolomitko (15)|22.11.2007 16:54
Snažil jsem se prostřednictvím synchronizace zkopírovat cca 150MB filmu a nikdy se mi to nepovedlo. Nakonec jsem to probil tak, že jsem film hodil na flešku a pak ji připojil rovnou do pda a ejhle, hned se to zkopírovalo bez problémů..
Zdenek Malinsky (9781)|22.11.2007 17:10
To jsi objevil Ameriku. Ale zklamu tě, to není nic nového - AS prostě nezvládá kopírování velkých souborů. Rychlejší a většinou i jediné možné řešení je přes čtečku karet.
Sintolomitko (15)|22.11.2007 20:12
No však, bylo to v době, kdy jsem byl z nového přírůstka do rodiny na větvi, něco jako fórum byla španělská vesnice a objevování exotických kontinentů bylo vskutku dobrodružstvím Kolumbova formátu :)) Souhlas, čtečka je fajn, jen mi ji mamka nechce pujčovat od doby, co jsem ji omylem pokapal vteřinovým lepem:)
chromos (116)|22.11.2007 20:27
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]...AS prostě nezvládá kopírování velkých souborů...[/QUOTE]
Ale zvládá, viz zde. Věřím, že i zde to bude stejný problém, každému zatím moje rada fungovala.