Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nezrušitelný budík?

Razmir_ce4you (0)|16.8.2007 21:12
Mám FS Loox C550 s WM5 a používám ten základní budík, který je, předpokládám, součástí každého WM5 - "Hodiny a připomenutí".
Ale teď mám problém. Měl jsem tři budíky, jeden na So a Ne na 9:30 abych neprochrápal celý dopoledne :) a dva na všední dny, na 6:30 a 7:30 znichž jsem jeden vždycky večer aktivoval podle toho, kdy jsem myslel, že se mi bude chtít vstávat.
Pak jsem ale trošku změnil režim dne a začal jsem budíky zapínat a vypínat, přejmenovávat a měnit jim časy. Tyto nové budíky fungují, ale šokem bylo, že nadále zůstaly aktivní i dva budíky z minulé sady:!: Prostě zvoní budík, který už dávno nemá existovat, v nastavení už není vidět a tudíž nevím, jak ho mám zrušit. Podle toho co jsem se dočetl, by nastavení budíku mělo být na kořeni v souboru mxip_notify.vol, ale nevim, jestli by to tam šlo nějak opravit, ani jak ani čím...
vario (441)|16.8.2007 21:46
v systému zůstaly tzv. notifikace, zruš je nejjednodušeji pomocí prográmku "checknotification.exe"
Razmir_ce4you (0)|16.8.2007 22:48
Dík, vypadá to, že by to teď mělo bejt v cajku, ale s jistotou dám vědět až zítra. :-)