Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 53 z 54 PrvníPrvní ... 34351525354 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 781 až 795 z 797

Téma: Loox n5x0 series - ROM update na Windows Mobile 6.x (WM6.x)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Minuly tyden jsem ji tam daval a pokud myslim to same, tak mam nastaveno stahovani emailu ze seznamu pres POP3 a funguje to.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Ale já tam mám v nastavení "Outlook E-mail" a pod tím je "Nový účet" a když klepnu na vytvoření nového účtu, tak není možnost ho nastavit, protože mi to skočí do "Outlook E-mail" a "vytvořit novou zprávu". Není možno vytvořit účet třeba na seznam.cz. V předchozích ROMkách jsem to nastavoval, tak to vím jak a kde co zadat, ale tady mě to nepustí jinam než do Outlook E-mailu.

EDIT: Flashnul jsem ROMku jako máš ty "newplow 063.07" a zde to fuguje dobře.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Mám pocit, že jsem s outlookem bojoval v této verzi také a nevyřešil jsem to...

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od prtdlacka
    Tak jaké jsou zkušenosti s WM 6.5?

EDIT den poté: zatím zkušenosti pozitivní, i přes menší volnou paměť po upgradu vše, co používám, běhá bez problému...
    Newplow 6.5 slape zatim dobre ale nejde mi FSC Keylock.

Řešil to už někdo? Nebo mam neco blbe?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Keylock nepoužívám, tak nevím. Jsem po upgradu paměti od Pitky, od té doby to nemá chybu. Je po problému se spouštěním aplikací kvůli nedostatku volné paměti, jen jsem dlouho hledal utilitku na zavírání aplikací, která by nerozhodila grafiku Titania. Pomohl nakonec WkTASK.

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

No já FSC Keylock ptřebuju jinak by bylo pdačko pořád zapnuté. Zatím sem se vrátil k 6.1.
    Počkám na nějakou novější verzi nebo rovnou na 7

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Ahojky vsem, mam prosbu cili dotaz..
    Pisi sem, nebot si myslim, ze se to tyka sem nez zalozit nejake new tema..
    Nekolikrat jsem flashoval ROMku od Newplowa. Posledne jsem zkusil tu WM6.5 jen cisty, zadne instalace ruznych programu, ale nejak se mi to nepodarilo sparovat bluetooth, tak jsem se vratil k verzi 6.1 take od Newplowa. A hle mam jeden problem, zde take nemohu sparovat bluetooth zarizeni, konkretneji GPS Evolve goTraxx, po pridani do pocketu v Bluetooth manager ke sparovani chce po me heslo k nemu, zadam to spravne password a potrvdim entrem, nic nedela jen zvuk jakoby cinkne, ale kdyz potrvdim "next", tak to sice pokracuje, ale bez hesla, a stejne mi nedovoli sparovat, nebot pri connectu hlasi, ze bud spatne heslo nebo nelze pripojit..

Takovy postup delam - Zapnu Bluetooth - Bluetooth Manager - Add new device - najde zarizeni BT GPS - Next - passcode "XXXX" - Enter (nejde nic), tak misto enter " Next " - je to bez passcode - vlozi bez passcode - hlaska nemuze se pripojit, ze spatne passcode ci spatne spojeni..

Nebo nemate nekdo tip, kde se v registrech da dopsat rucne password?

Jinak jen pro info, zkusil jsem u nekoho, kdo ma PDA, ten GPS Evolve goTraxx je funkcni.. A pak sparovani s mobilem, tak to jde. Takze vylucuji, ze by byl poskozen bluetooth ci nefunkcni GPS.. Pred prechodem do WM 6.5 jsem mel WM 6.1 a sel bez problemu..
    Ci nekdo z Vas ma dobre zkusenosti s WIM6.5 se sparovanim s bluetooth zarizenim?
    Diky za Vase rady..

Edit1 k mcm59: K tomu COM Ports - New Outgoing Port - to tam take zadavam, ale stejne se k nemu nesparuji, nebot to GPS od Evolve ma prave passcode "XXXX" od vyroby stanovene.. Tak diky tomu se nemohu sparovat bez nej.. Kdezto u jineho PDA beze problemu se sparovalo s tim passcodem.. Kazdopadne to zkusim s tim odskrtnutim... Nepodarilo se to

Dalsi rada? Diky..

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Zadáváš v záložce COM Ports - New Outgoing Port? Nic o tom nepíšeš. A ještě když tam máš ten port tak Edit a odškrtnout Secure Connection.
    Aspoň já to tak musím mít pro externí modul Holux. Spárování mám bez hesla.

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Vidím, že toto téma je už dávno mrtvé, přesto bych se rád zeptal někoho zkušeného na radu.
    Nainstaloval jsem na N560 WM6 a výsledek je, že mi to nenačte SD kartu (ani 128 mb ani 2 GB) prostě nic-ignoruje ji...
    Nemáte někdo podobnou zkušenost?
    Děkuji

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jaka ROM presne? Neinstaloval jsi i SDHC ovladac? Myslim, ze tu nekdo u stare verze psal, ze mu PDA prestalo cist SD karty, ale zase fungovaly SDHC.

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Ahoj, teď jsem udělal downgrade na WM5 (ROM 5.1.195) a stále mi to nejede. Kartu mám teď 2GB SD od Kingstonu. SDHC ovladač jsem taky zkoušel instalovat i když podle mě není potřeba na SD karty-výsledek byl stejně nulový.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Pokud ti ani po HR nefunguje (a karta je jinde funkcni), tak to bude asi HW problem. Necistota ve slotu, spatny slot...

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Zdravím,
    zkusil jsem PDA rozebrat, očistil jsem a napružil kontakty ke kartě a nepomohlo to. Nikam dál jsem se nedostal, protože bych mohl PDA asi rovnou vyhodit.. Pokud chvilku nehrabu do PDA, tak mi zhasne display a když tam kartu strčím, tak se podsvícení zapne-takže PDA na kartu nějak reaguje (ale ne tak jak bych si představoval)
    Nenapadá někoho kde může být ještě chyba, že PDA nenačte ani 1GB kartu?
    Když dám Settings-Memory-Storage Card, tak to píše, že není nainstalovaná

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Ahojky, ja teda nevim, mam pocit, ze u takoveho WM verze 5 by neumel cist SDHC karty - ani s driverem pro SDHC.. Nainstaluj ci WM6 - od Newplowa (fsc.newplowe.com - mimochodem asi uz prestal nejak vyvijet - vite o nem neco? ) a melo by to fungovat, je to tam integrovany driver pro SDHC.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mas spatny pocit, SDHC ovladac funguje i na originalnich WM5. Ale Fly.boy ma problem s klasickou 1GB SD kartou a ta mu nefunguje na originalnich WM5 ani po HR. SDHC ovladac nepotrebuje.

Strana 53 z 54 PrvníPrvní ... 34351525354 PosledníPoslední

Podobná témata

1. HP iPAQ hw6500 Mobile Messenger Series ROM Update ver. 1.12
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 22-08-2007, 22:39
  2. Loox n5x0 series ROM update - WM5 AKU 3.5.0 a AKU 3.5.2 & WM6
    Od spigot_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 334
    Poslední příspěvek: 15-08-2007, 10:09
  3. Windows Mobile 5.0 update na LOOXech serie 700